HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor Teknik Direktörü İpekoğlu: 'İstediğim seviyede değiliz'

Samsunspor Teknik Direktörü İpekoğlu: 'İstediğim seviyede değiliz' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, göreve geldikten sonra toplanan 5 puana rağmen halen istediği seviyede olmadıklarını söyledi.

Samsunspor Teknik Direktörü İpekoğlu: 'İstediğim seviyede değiliz'

KİM İYİYSE O OYNAR

Samsunspor Teknik DirektörüEngin İpekoğlu, 3-0'lık Gaziantepspor galibiyetinin, kendileri için ölçü olmadığını ifade etti. Deneyimli teknik adam, "Gaziantepspor maçında iyi bir görüntü verdik. Ancak rakibimizi genç ve tecrübesiz olduğunu düşünürsek bu ölçü olamaz. Amacımız bundan sonraki haftalarda da aynı görüntüyü çizmek. Şu ana kadar tüm oyuncularımızla birliktelik, iletişim ve takımdaşlık olarak hiçbir sorun yaşamadık. Samsunspor'da 29 futbolcu var ve bunları en iyi şekilde kullanmaya çalışıyoruz. İsmi ne olursa olsun, geçmişi ne olursa olsun farketmiyor, önemli olan sahada bize ne verdikleridir" diye konuştu.

DİNAMİK OLMALILAR

İpekoğlu, "Göreve geleli 3 maç oldu. Bir sistem belirlerken istediğiniz oyuncu profilinin de elinizde olması gerekir. Sonradan göreve gelince sıkıntı bu olur. Biz şu anda tam olarak istediğim seviyede değiliz. Özellikle bu ligde iki kenar oyuncunun çok dinamik olması gerekir. Orta sahada da oynunu iki yönüyle oynayan birisi olması lazım. Bunlara ihtiyacımız var. Her geçen hafta pozisyon üretme anlamında ilerliyoruz. Gaziantep maçı ölçü değil ama bu anlamda da gelişmeler var. Oyuncularımız söylediklerimizi yapmak için ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar. Kadroya haksızlık edemem, zor maçların üstesinden geldiler" dedi.

SIRADAKİ HABER
}