HaberlerBafra'da yıldızlar geçidi

Bafra'da yıldızlar geçidi

Bafra Belediyesi tarafından 29 EKim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında ilçeden yetişmiş eski futbolcular Şöhretler Karması maçı oynadı. Trabzonsporlu Veteranlar, Bafrasporlu Veteranları 5-1 mağlup etti.

Bafra'da yıldızlar geçidi

Samsun’un Bafra İlçesi'nde Cumhuriyet’in 94. Yıldönümü etkinlikleri kapsamında şöhretler karmasıCumhuriyet Futbol Şöleni düzenlendi. Bafra Belediyesi tarafından düzenlenen şölene AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Bafra Kaymakamı Ali Fuat Türkel, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra Cumhuriyet Başsavcısı Turgut Türkmen, Bafra İlçe Emniyet Müdürü Hikmet Demirci, Bafra TSO Başkanı Göksel Başar, Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, AK Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, BADEF Başkanı Mustafa Hacıoğlu, TFF Trabzon Bölge Müdürü Serdar Bali, TFF Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven, daire müdürleri, kurum amirleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

PLAKET VERİLDİ

Bafra Yeni Şehir Stadı'ndaki maçta Trabzonsporlu Veteranlar, Bafrasporlu Veteranları 5-1 mağlup etti. Maçın ardından Bafra sporuna katkıda bulunmuş 70 yaş üzeri futbolculara plaket takdim edildi. Başkan Zihni Şahin, "Bafralı olan ve Türkiye'nin birçok önemli kulüplerinden forma giyen futbolcular şöhretler karması maçında bir araya geldi. Trabzonspor veteranlar takımına da buraya kadar geldikleri için teşekkür ediyorum. Türk futboluna emek vermiş ve ebediyete intikal etmiş başta Bafra spor futbolcu ve hocaları olmak üzere tüm futbolcularımıza Allah’tan rahmet diliyorum. 29 Ekim Cumhuriyet bayramı Bafra’da geleneksel olarak her yıl coşku ile kutlanır ve bu yıl da futbol şöleniyle coşkunun iki katına çıktığını düşünüyoruz" dedi.

Ümit CEYLAN

SIRADAKİ HABER
}