İstanbul haber: 'Trimbox dünyaya açılıyor'

İstanbul haber: Yurttaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Evren Yurttaş, holdingin Avrupa ofisini Hollanda'nın doğu kıyısındaki Enschede'de University of Twente bünyesinde açacağını bildirdi.

'Trimbox dünyaya açılıyor'

Yıldırım düşmesi, trafo patlaması, elektrik voltaj dalgalanmaları ve özellikle işyeri içinde oluşan voltaj darbelerinin elektrik tesisatında ve cihazlarda yol açtığı hasarları engellemek üzere Trimbox'ı geliştiren Yurttaş Holding Avrupa'ya açıldı. Kuruluşunun 10'uncu yılını kutlayan Yurttaş Holding, Avrupa ofisini Hollanda'nın doğu kıyısındaki Enschede'de University of Twente bünyesinde açıyor.
Türkiye'nin ilk TSE Belgeli icadı olan yüksek voltaja karşı koruyucu cihaz Trimbox'ın Avrupa ülkelerinde tanıtımı ile hem insanlığı önemli bir tehlikeden korumak, hem de paralelinde Trimbox kullanımını yaygınlaştırmak üzere çalışmalar yapacaklarını belirten Yurttaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Evren Yurttaş, 'Hollanda, sahiplendiği tarihi rol gibi bizim için de Dünya'ya açılmak için bir ana iskele ve aynı zamanda markamızı tanıtacağımız, adeta eski Dünya'ya bir giriş limanı, lojistik merkezi olacak' dedi. Ayrıca 2018 yılının, yapılacak pazarlama faaliyetleri ile hem Türkiye'de hem de Dünyada Trimbox bilinirliğinin arttırılması konusunda bir milat teşkil edeceğini sözlerine ekledi. Yurttaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Evren Yurttaş, Körfez Ülkeleleri ve Kuzey Afrika, sonrasında Rusya ve eski Sovyet Cumhuriyetlerindeki yayılım için titizlikle hazırlandıklarını söyledi.
İcadından bu yana geride kalan 10 yılda Trimbox'ı Dünya Nüfusunun yüzde 70'ini kapsayan bir coğrafyada tescil ettirdiklerini ifade eden Yurttaş, 'Önce bu benzersiz icadımızı hak ettiği konuma taşıyarak insanlığı önemli bir riskten arındıracağız, arızalardan ve üretim kaybından kaynaklı milli servet israfının önüne geçeceğiz ve aynı süreçte Türkiye'den çıkıp Dünyayı saracak önemli bir şalt malzemesi markası olacağız' şeklinde konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

TFF'den Beşiktaş'a tebrik

1 TFF'den Beşiktaş'a tebrik

Sultangazi'de baz istasyonunda yangın

2 Sultangazi'de baz istasyonunda yangın

Motor tutkusu sonu oldu

3 Motor tutkusu sonu oldu

Psikolojik destek gören şahıs kendi evini yakıp kaçtı

4 Psikolojik destek gören şahıs kendi evini yakıp kaçtı

Kahramanmaraş'ta kaçak sigara operasyonu

5 Kahramanmaraş'ta kaçak sigara operasyonu

 Sadece ROK mu suçlu?..

6 Sadece ROK mu suçlu?..

Gazi Mahallesinde kaldırımda yürüyen kişi silahlı saldırıya uğradı

7 Gazi Mahallesinde kaldırımda yürüyen kişi silahlı saldırıya uğradı

Bakırköy'de balık restoranında yangın

8 Bakırköy'de balık restoranında yangın

Yıldız öğretmenler belgelerini aldı

9 Yıldız öğretmenler belgelerini aldı

İzmir'de silahlı çatışma: 1 ölü, 2 ağır yaralı

10 İzmir'de silahlı çatışma: 1 ölü, 2 ağır yaralı


SIRADAKİ HABER