Eskişehir haber: Hasta minikler Cumhuriyet Bayramı etkinliğinde gönüllerince eğlendiler

Eskişehir haber: Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezlerinin 'Hadi Bizi Gönülden Destekle' etkinliği ile Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde (ESOGÜ) tedavi gören lösemili çocuklarla Cumhuriyet Bayramı etkinliği düzenlendi.

Hasta minikler Cumhuriyet Bayramı etkinliğinde gönüllerince eğlendiler

ESOGU Hastanesi Onkoloji Polikliniği'nde düzenlenen etkinlikte, Tıp Fakültesi Hastanesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü ve Başhekimliği, Tıp Fakültesi Hastanesi İlkokulu ve ETOS (Eskişehir Toplum Sanat Derneği) yer aldı. Etkinlik ile lösemili çocuklar güzel bir gün geçirirken Soytarı Tiyatro Ekibi animasyon gösterisi sundu. Ayrıca Eskişehir Toplum Sanat Derneği de çocuklara kitap hediye etti ve resim yaptırttı. Polikliniğin özenle süslendiği etkinlikte öte yandan 'Mini Disco' düzenlendi ve çocuklar müzik eşliğinde oynayarak eğlendi. Etkinliğe katılan çocuklar ve aileleri, memnuniyetini ifade ederek emeği geçenlere teşekkür etti.
Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezlerinin sosyal sorumluluk projesi olan 'Hadi Bizi Gönülden Destekle' ile lösemili çocuklar motivasyon etkinliklerinin yanı sıra Köy Okulları Etkinlikleri, Gençlerle Yaşlılar Hep Birlikte Etkinlikleri, çocuklar için atölyeler ile konser ve animasyon gösterileri gibi aktiviteler de gerçekleştirilecek. Projelerinin tek çatı altında toplandığı 'Hadi Bizi Gönülden Destekle'' etkinlikleri çerçevesinde Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri yıl boyunca çalışmalarına devam edecek.

Hasta minikler Cumhuriyet Bayramı etkinliğinde gönüllerince eğlendilerEN ÇOK OKUNANLAR

Uşak'ta trafik kazası; 1 ölü, 4 yaralı

1 Uşak'ta trafik kazası; 1 ölü, 4 yaralı

Hafif ticari araç alev aldı

2 Hafif ticari araç alev aldı

Batman'da göçük: 1 ölü, 6 yaralı

3 Batman'da göçük: 1 ölü, 6 yaralı

İsveç'te Flen Camisi'ne ırkçı saldırı

4 İsveç'te Flen Camisi'ne ırkçı saldırı

Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ taburcu oldu.

5 Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ taburcu oldu.

2 katlı ahşap bina alevlere teslim oldu

6 2 katlı ahşap bina alevlere teslim oldu


SIRADAKİ HABER