HaberlerEskişehir HaberleriHasta minikler Cumhuriyet Bayramı etkinliğinde gönüllerince eğlendiler

Hasta minikler Cumhuriyet Bayramı etkinliğinde gönüllerince eğlendiler - Eskişehir Haberleri

Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezlerinin 'Hadi Bizi Gönülden Destekle' etkinliği ile Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde (ESOGÜ) tedavi gören lösemili çocuklarla Cumhuriyet Bayramı etkinliği düzenlendi.

Hasta minikler Cumhuriyet Bayramı etkinliğinde gönüllerince eğlendiler

ESOGU Hastanesi Onkoloji Polikliniği'nde düzenlenen etkinlikte, Tıp Fakültesi Hastanesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü ve Başhekimliği, Tıp Fakültesi Hastanesi İlkokulu ve ETOS (Eskişehir Toplum Sanat Derneği) yer aldı. Etkinlik ile lösemili çocuklar güzel bir gün geçirirken Soytarı Tiyatro Ekibi animasyon gösterisi sundu. Ayrıca Eskişehir Toplum Sanat Derneği de çocuklara kitap hediye etti ve resim yaptırttı. Polikliniğin özenle süslendiği etkinlikte öte yandan 'Mini Disco' düzenlendi ve çocuklar müzik eşliğinde oynayarak eğlendi. Etkinliğe katılan çocuklar ve aileleri, memnuniyetini ifade ederek emeği geçenlere teşekkür etti.
Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezlerinin sosyal sorumluluk projesi olan 'Hadi Bizi Gönülden Destekle' ile lösemili çocuklar motivasyon etkinliklerinin yanı sıra Köy Okulları Etkinlikleri, Gençlerle Yaşlılar Hep Birlikte Etkinlikleri, çocuklar için atölyeler ile konser ve animasyon gösterileri gibi aktiviteler de gerçekleştirilecek. Projelerinin tek çatı altında toplandığı 'Hadi Bizi Gönülden Destekle'' etkinlikleri çerçevesinde Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri yıl boyunca çalışmalarına devam edecek.

Hasta minikler Cumhuriyet Bayramı etkinliğinde gönüllerince eğlendiler

SIRADAKİ HABER
}