HaberlerSamsun HaberleriBunlara inanmayın

Bunlara inanmayın - Samsun Haberleri

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, 'Birileri ilçemizin önünü kesmek için çeşitli dedikodu ve spekülasyonlarla gündem yaratmak istiyor. Bunlara inanmayın' dedi

Bunlara inanmayın

AK Parti Havza İlçe Teşkilatı 69. İlçe Danışma Kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, "50 yıldır ilçemizin gelişimini istemeyenlerin çocukları bugün bu huzur ortamını bozmak ve Havza'nın önünü kesmek için çeşitli dedikodu ve spekülasyonlarla gündem yaratmak istiyor. Bunlara inanmayın" dedi.

HEDEFİMİZ 2019

Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Sebahattin Özdemir, hedeflerinin 2019 seçimleri olduğunu belirterek, "Kongremizi tamamladık. Bundan sonra 2019 yerel ve genel seçimlerine en iyi şekilde hazırlanmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. 2019 ve 2023 hedeflerine ulaşmak adına gereken ne varsa yapılacak. Bundan sonraki süreçte özellikle kırsal mahallelerimizi ziyaret edeceğiz ve halkımızın taleplerini yerinde göreceğiz" dedi.

HUZURUMUZU BOZAMAZLAR

Belediye Başkanı Murat İkiz ise, ilçede yapılan yatırımlar hakkında bilgi vererek, "Maalesef göç yüzünden nüfusumuz düştü. İnşallah yapılacak tatil merkezi ve altyapısı tamamlanan Havza OSB ile ilçemiz göç alan, termal turizm, sağlık ve sanayi merkezi bir olacak. Partimiz ilk seçimde Havza’da yüzde 35 oy aldı. Son referandumda ise bu oran yüzde 70’e yükseldi. 2019’da başarı çıtamızı daha da yükseltmek istiyoruz. Yıllardır ilçemizde İl Başkanlığımız, Büyükşehir Belediyemiz, İlçe Teşkilatımız ve Belediyemiz uyum ve huzur içerisinde halkımıza hizmet için çalışıyor. 50 yıldır ilçemizin gelişimini istemeyenlerin çocukları bugün bu huzur ortamını bozmak ve Havza'nın önünü kesmek için çeşitli dedikodu ve spekülasyonlarla gündem yaratmak istiyor. Bunlara inanmayın. Biz görevimizin başındayız. Aynı uyumla da yolumuza devam edeceğiz" diye konuştu.

Toplantı, mahalle başkanlarının talep ve önerilerinin dinlenmesi ile sona erdi.

SIRADAKİ HABER
}