HaberlerKırıkkale HaberleriAK Parti'li Dağdelen: 'Siyaseti hizmet için yapıyoruz'

AK Parti'li Dağdelen: 'Siyaseti hizmet için yapıyoruz' - Kırıkkale Haberleri

Yeni göreve atanan AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, siyaseti hizmet için ve insanların dualarını almak için yaptıklarını söyledi.

AK Parti'li Dağdelen: 'Siyaseti hizmet için yapıyoruz'

AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, düzenlediği kahvaltılı basın toplantısı ile şehirdeki medya mensupları ile bir araya geldi. Şehrin Ankara girişinde bir dinleme tesisinde yapılan toplantıda Dağdelen, 'Önümüzdeki süreç içerisinde benim için en önemli olan şey, Kırıkkalemizin tüm problemleriyle yakından ilgilenmek olacak. Geçtiğimiz günlerde bir sivil toplum kuruluşları toplantısı yaptık, Kırıkkale'deki bütün STK temsilcisi arkadaşlarımız katıldılar, bizi onurlandırdılar. Kırıkkale ile ilgili konuştuk. Biz bu şehre iyi gelecek, toplum yararına olan projelerde herkesin, her kurumun yanında olacağız. Çünkü siyaseti biz hizmet için yapmak istiyoruz, insanların duasını almak için yapmak istiyoruz. Bu amaçla yapılmazsa zaten siyaset amacından sapar, rahatlık ve huzur içerisinde bunu yerine getiremezsiniz.' şeklinde konuştu.

'Var olan kadroyla kongreye kadar beraberiz'
Basın mensupları tarafından yönetim kurulunda değişikliklerin olup olmayacağına yönelik soru üzerine İl Başkanı Nuh Dağdelen, 'Ben göreve başlarken 'yönetim kurulunu değiştirebilirsin' demişlerdi. Ama ben burada yeni küskünler oluşturmak istemiyorum. Mevcut yönetimdeki arkadaşlarımızla kongreye kadar gideceğim, onlarla birlikte çalışacağım. Kongrede de yönetimde bazı değişiklikler yapabiliriz. Dolayısıyla yönetim kurulundaki arkadaşlar bizim çalışma mantığımıza bakacaklar, biz onlara bakacağız. Belki anlaşacağız ve bir kısmı ile çalışacağız. Bu anlamda bir ön yargımız yok. Dolayısıyla bu şekilde kongreye kadar var olan yönetimle çalışmaya devam edeceğiz' açıklamalarında bulundu.

AK Parti’li Dağdelen: “Siyaseti hizmet için yapıyoruz”

SIRADAKİ HABER
}