HaberlerBayburt HaberleriBelediye çalışmaları dört koldan devam ediyor

Belediye çalışmaları dört koldan devam ediyor - Bayburt Haberleri

Yaptığı yol ve kaldırım yapım çalışmalarıyla şehir merkezinde ve mahallelerde örnek işlere imza atan Bayburt Belediyesi ekipleri kış mevsimi yaklaşırken yoğun mesaisine devam ediyor.

Belediye çalışmaları dört koldan devam ediyor

Bir yandan Cumhuriyet Caddesi'nde kaldırım yapım çalışmalarına aralıksız olarak devam eden ekipler bir yandan da şehrin sembollerinden olan Saat Kule Meydanı'nda küp taş uygulamasını sürdürüyor.
Yol ve Kaldırım Yapım Çalışmaları Mahallelerde de Sürüyor
Yol ve kaldırım yapım çalışmalarını şehir merkeziyle sınırlı tutmayan Bayburt Belediyesi, Zahit Mahallesi Ay Yıldız Caddesi ve Adnan Menderes Caddesi ile Mehmet Çelebi Mahallesi Hisar Sokak ve Burç Sokak'ta kaldırım yapım faaliyetlerine devam ederken Şingah Mahallesi Huzur Kent mevkiinde asfalt uygulaması gerçekleştiriyor. Ekipler ayrıca yine Şingah Mahallesi'nde bulunan yeni yerleşim alanlarında da yeni yol yapım çalışmalarını sürdürüyor.
Parklarda Büyükler İçin Spor Alanı Oluşturuluyor
Mahallelerde yeni çocuk oyun parklarının kurulumuna devam eden Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ise büyükleri de unutmadı. Bir yandan bordür ve zemin düzenleme çalışmalarına devam eden ekipler bir yandan da büyükler için spor aletlerinin montajını sürdürüyor. Çalışmalar tamamlandığında park alanında çocuklar oyunlarını oynarken büyüklere de spor yapma imkânı sunulacak.

Belediye çalışmaları dört koldan devam ediyor

SIRADAKİ HABER
}