HaberlerÇorum HaberleriVali Kılıç, sivil toplumla kuruluşlarıyla buluşuyor

Vali Kılıç, sivil toplumla kuruluşlarıyla buluşuyor - Çorum Haberleri

Çorum Valisi Necmettin Kılıç, halk günü buluşmalarının ardından yeni bir projeyi daha hayata geçirdi.

Vali Kılıç, sivil toplumla kuruluşlarıyla buluşuyor

Valilik makamında düzenlediği Halk Günü buluşmalarında kamu kurumlarının temsilcileriyle vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve talepleri dinleyen Vali Necmettin Kılıç, bundan sonra hef hafta Çarşamba günü kentteki köy muhtarları, il genel meclis üyeleri, oda ve dernek başkanlarıyla'Sivil Toplum Buluşmaları' kapsamında bir araya gelecek.
'Sivil Toplum Buluşmaları' adı verilen uygulama hakkında açıklama da bulunan Vali Kılıç, valilik makamına yüklenen sorumlulukların daha düzenli yürütülebilmesi amacıyla haftanın belirli günlerini belirli hizmetelere tahsis etmeyi uygun gördüklerini açıkladı.
Bu amaçla yaklaşık 6 aydır her hafta Çarşamba günleri Valilik makamında 09.00 ila 11.00 saatleri arasında Halkla buluşma günleri düzenlendiğini hatırlatan Kılıç, 'Yine Çarşamba günleri köy muhtarları, mahalle muhtarları, il genel meclis üyeleri, oda ve derneklerin başkanlarıyla buluşmak amacıyla sivil toplum buluşma günü olarak planladık. Ayrıca her hafta Çarşamba günü saat 14.00'de encümen saat 16.00'da ise asayiş toplantımızı gerçekleştireceğiz. olarak günü planladık. Bundan böyle muhtarlarımız, il genel meclis üyelerimizi, sivil toplum kuruluşları, birlik başkanlarıyla 11.00 ila 13.00 saatleri arasında buluşacağız. Bunun adına da sivil toplum buluşma saati adını verdik' dedi.

Vali Kılıç, sivil toplumla kuruluşlarıyla buluşuyor

SIRADAKİ HABER
}