Haberler Ulusoy, Türkiye 5'incisi

Ulusoy, Türkiye 5'incisi

Ulusoy Un Yönetim Kurulu Başkanı Eren Günhan Ulusoy, dünyanın en saygın ekonomi dergilerinden Fortune tarafından Türkiye'nin en önemli 5. kişisi seçildi.

 Ulusoy, Türkiye 5'incisi

Dünyanın en saygın ekonomi dergilerinden Fortune, her yıl olduğu gibi bu sene de Türkiye’nin “40 Yaş Altı 40” listesini belirledi. Türkiye’nin en önemli kurum ve kuruluşlarından destek alınarak hazırlanan listede, Samsun’un gurur markası Ulusoy Un’un Yönetim Kurulu Başkanı Eren Günhan Ulusoy, un sektörüne getirdiği inovatif bakış açısıyla 5. sırada yer almasının yanı sıra İstanbul dışından listeye giren tek kişi oldu.

SAMSUN'UN YERİ GÜÇLENİYOR

1969 yılında Samsun’da Fahrettin Ulusoy tarafından temelleri atılan, bugün ise Türkiye’nin 500 sanayi devi ve 500 ihracat şampiyonu firması arasında gösterilen Ulusoy Un, başarılarıyla Samsun’un Türkiye ekonomisindeki yerini güçlendirmeye ve Samsun’u uluslararası arenaya taşımaya devam ediyor. Ulusoy Un’un genç Yönetim Kurulu Başkanı Eren Günhan Ulusoy, dünyanın en saygın ekonomi dergilerinden biri olarak gösterilen Fortune dergisinin “40 Yaş Altı 40” listesi sonuçlarına göre Türkiye’nin en başarılı 5. kişisi seçildi.

İSTANBUL DIŞINDAN TEK İSİM

Her sene olduğu gibi genç liderlerin ve yöneticilerin başarılarıyla öne çıkarıldığı liste için Türkiye’nin önemli kurum ve kuruluşlarından destek alındı. Liste oluşturulurken güç, etki, inovasyon ve şöhret, güçlü işler kurmuş, kendi alanlarında devasa etkiler yaratmış, dramatik yeniliklere imza atmış ve büyük şeyleri harekete geçirebilmiş kişiler mercek altına alındı. Ulusoy Un Yönetim Kurulu Başkanı Eren Günhan Ulusoy da un sektörüne getirdiği inovatif bakış açısıyla bu yılki listede 5. sırada yer aldı. Fortune Türkiye'nin her yıl yayınladığı listeye 3 senedir giren Ulusoy Un Yönetim Kurulu Başkanı Eren Günhan Ulusoy, bu yılki listede 5. sıraya yükselerek hem Türkiye’nin önemli isimlerini geride bırakmış hem de İstanbul dışından listeye giren tek isim oldu.

SIRADAKİ HABER
}