Gaziantep haber: Tiryakioğlu'ndan teröre tepki

Gaziantep haber: Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, Hakkari'de terör saldırısında şehit askerler için mesaj yayımladı.

Tiryakioğlu'ndan teröre tepki

Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, mesajında Hakkari'de şehit olan Mehmetçiklere ve güvenlik korucularına Allah'tan rahmet, kederli ailelerine sabır dileyerek, 'Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde yaşanan hain terör saldırısını lanetleyorum. Ülkemizin huzur ve istikrarını, birlik ve beraberliğini hedef alan terör saldırıları, ay yıldızlı bayrağımız gökyüzünde dalgalandığı sürece hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır. Türkiye'ye sızmak isteyen bölücü terör örgütü mensupları ile çıkan çatışmada askerlerimizin ve güvenlik korucularımızın şehit olmasından çok büyük üzüntü duyuyorum' ifadelerini kullandı.
Türkiye'nin huzur ve istikrarından rahatsız olan, birlik ve beraberliğini hedef alan karanlık güçlerin kirli emeller peşinde olduğunu vurgulayan Tiryakioğlu'nun mesajında, 'Atalarımızın ve şehitlerimizin bizlere armağanı cennet vatanımızı, ay yıldızlı bayrağımız başımızda dalgalandığı sürece bölmeye hiç kimsenin gücü yetmeyecek. Ülkemiz üzerinde karanlık hesaplar yapanlar, Kurtuluş Savaşında ve 15 Temmuz'da olduğu gibi istiklali ve istikbali için göğsünü namlulara siper eden aziz milletimizi ve güvenlik güçlerimizi karşılarında bulacaklardır. Hakkari'de yaşanan terör saldırısını lanetliyor, şehit olan kahraman Mehmetçiklerimize ve güvenlik korucularımıza yüce Allah'tan rahmet, kederli ailelerine, silahlı kuvvetlerimize ve aziz milletimize başsağlığı diliyorum. Yaralılarımıza acil şifalar temenni ediyorum' denildi.EN ÇOK OKUNANLAR

Eda öğretmen çağrı yaptı, Samsun duyarsız kalmadı

1 Eda öğretmen çağrı yaptı, Samsun duyarsız kalmadı

Samsun'daki silahlı çatışmayla ilgili kan donduran detaylar! Vurun bunları...

2 Samsun'daki silahlı çatışmayla ilgili kan donduran detaylar! Vurun bunları...

Samsun'un o ilçesine de ilk kar yağdı

3 Samsun'un o ilçesine de ilk kar yağdı

Samsunspor-İstanbulspor maçı o statta oynanacak!

4 Samsunspor-İstanbulspor maçı o statta oynanacak!

'Hanım öldü mü erkeğin işi bitmiştir'

5 'Hanım öldü mü erkeğin işi bitmiştir'

Komşusuyla basılınca oğlunu boğan kadına böyle bağırdılar!

6 Komşusuyla basılınca oğlunu boğan kadına böyle bağırdılar!

Samsunspor'un suskun golcüleri

7 Samsunspor'un suskun golcüleri

Sil baştan

8 Sil baştan

Karadeniz'de kar yağışı devam ediyor

9 Karadeniz'de kar yağışı devam ediyor

Çare Coşkun Zeren

10 Çare Coşkun Zeren


SIRADAKİ HABER