Ordu haber: Yüksek puana teşekkür

Ordu haber: Ünye Devlet Hastanesi 2017 yılı Sağlık Bakanlığı denetimlerinde yüksek puan alınca, Hastane Yöneticisi Opr. Dr. Güray Yılmaz çalışan personellerine teşekkür etti.

Yüksek puana teşekkür

Hastane yemekhanesinde mesai arkadaşları ile bir araya gelen Opr. Dr. Güray Yılmaz, 'Bu başarının yakalanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum' dedi.
Sağlık Bakanlığı tarafından her yıl düzenli olarak yapılan denetimlerde, bu yıl hastanenin yüksek puan almasının hem yönetim hem de çalışanlar için ayrı bir motivasyon kaynağı olduğunun altını çizen Ünye Devlet Hastanesi Yöneticisi Opr. Dr. Güray Yılmaz, '2015 yılından bu yana hizmet verdiğimiz yeni binamızda çalışanlar olarak çok büyük gayret gösteriyoruz. Yoğun bir nüfusun yaşadığı bölgemizde sağlık hizmeti veren hastanemizin Bakanlığımız tarafından yapılan denetimde böylesine yüksek bir puan alması bizler için ayrıca bir gurur kaynağı olmuştur. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum' diye konuştu.
Ünye Devlet Hastanesine geçen ay yaklaşık 40 personel ataması yapıldığının altını çizen Ünye Devlet Hastanesi Yöneticisi Opr. Dr. Güray Yılmaz, '5'i doktor geri kalanı sağlık personeli olan bu atamalarımızın yanı sıra Genel Sekreterliğimiz tarafından 32 tane de hizmet alım personeli alımı yapılmıştır. Çalışan kadromuz büyüdükçe bizlerde hastanemizde yeni servisler açarak hem sevk oranlarını düşürmüş olacağız hem de daha rahat bir ortamda halkımıza hizmet vereceğiz. Yeni açılacak olan Kadın Hastalıkları ve Doğum Servisimizle birlikte, Keyifli Doğum Odası sayısını 12'ye çıkarmış olacağız. Bunun yanı sıra Palyatif Serisinde yatak sayımızı 24'e çıkarıyoruz. Ayrıca Yoğun Bakım Ünitesinde de yatak sayımızı arttırıyoruz' bilgilerini verdi.
Op. Dr. Güray Yılmaz'ın konuşmasının ardından çalışanlarla pasta kesildi ve birim sorumlularına başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür belgesi verildi.

Yüksek puana teşekkürEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'daki trafik sorunu tünel ile çözülecek

1 Samsun'daki trafik sorunu tünel ile çözülecek

Meteoroloji saat verdi! Yoğun kar yağışı geliyor

2 Meteoroloji saat verdi! Yoğun kar yağışı geliyor

Fuhuş baskınında ölmek üzere olan kadın kurtarıldı

3 Fuhuş baskınında ölmek üzere olan kadın kurtarıldı

Cezaevine girmemek için kendini vurdu

4 Cezaevine girmemek için kendini vurdu

Samsun Milletvekili Kurt: 'Samsun için şeref olur'

5 Samsun Milletvekili Kurt: 'Samsun için şeref olur'

Samsunspor'da herkes görüşme odasına

6 Samsunspor'da herkes görüşme odasına

Samsunspor'a tartışmalı hakem

7 Samsunspor'a tartışmalı hakem

Teşekkür etmeyi bilmek!..

8 Teşekkür etmeyi bilmek!..

13 yaşındaki sınıf arkadaşının tecavüzüne uğrayan 11 yaşındaki kız hamile kaldı

9 13 yaşındaki sınıf arkadaşının tecavüzüne uğrayan 11 yaşındaki kız hamile kaldı

Samsunspor'da gözler Ayite'de

10 Samsunspor'da gözler Ayite'de


SIRADAKİ HABER