Salzburg haber: Marco Rose: 'Böyle bir maçı kazanmayı çok isterdim'

Salzburg haber: Avusturya ekibi Salzbur Teknik Direktörü Marco Rose, böyle bir maçı kazanmayı çok istediğini ifade ederek, 'Kazanabilirdik de fakat başaramadık' dedi.

Marco Rose: 'Böyle bir maçı kazanmayı çok isterdim'

Avusturya ekibi Salzburg sahasında konuk ettiği Atiker Konyaspor ile golsüz berabere kalarak 1 puana razı oldu. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Salzburg Teknik Direktörü Marco Rose, 'Böyle bir maçı kazanmayı çok isterdim. Kazanabilirdik de fakat başaramadık. Takım olarak ilk yarıda çok baskılı oynadık. Özellikle defansa ve hücuma çıktığımız anlarda hep topla oynadık. Bu şekilde Konyaspor'a arkada, defansımızda yer bırakmadık. İkinci yarıya başladığımızda daha baskılı oynamaya çalıştık ve baskılı oynadık. Topu daha iyi kullanmayı hedeflemiştik ve bunu başarabildik. Fakat Konyaspor'un sahasında hücumda fazla etkili olamadık, fazla pozisyona giremedik. Girdiğimiz pozisyonlarımızı da değerlendiremedik. Ayağa oynadığımız toplarda fazla başarılı olamadık. Maçı çevirmeyi kazanmayı çok istedik fakat başaramadık' dedi.
Bundan sonraki durumlarını değerlendiren Rose, 'Bundan sonraki durumu da bugüne kadar olduğunu gibi değerlendirebilirim. Tabi ki her zaman kazanmak istedik ama bunlar yapmakla, etmekle olmuyor. Oynayamadık, başaramadık. Önümüzdeki maçlara bakacağız. Son 16'ya kalmayı çok istiyoruz. Grupta çok önemli işler becerdik, çok iyi yerlere geldik. Umarım bunu da başaracağız' diye konuştu.

Marco Rose: “Böyle bir maçı kazanmayı çok isterdim”EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da kreşte şiddet kamerada

1 Samsun'da kreşte şiddet kamerada

Samsun'da belediye işçisiden kız çocuklarına taciz

2 Samsun'da belediye işçisiden kız çocuklarına taciz

Samaras hocalığa soyundu

3 Samaras hocalığa soyundu

Samsun'un ilçelerine kar uyarısı

4 Samsun'un ilçelerine kar uyarısı

İkisi de sakat

5 İkisi de sakat

Angan dert etmiyor

6 Angan dert etmiyor

Samsun'a zorunlu iniş

7 Samsun'a zorunlu iniş

İşte Samsun'da en popüler bebek isimleri

8 İşte Samsun'da en popüler bebek isimleri

Yardım için okul arıyorlar

9 Yardım için okul arıyorlar

Alman kadın şifayı Samsun'da buldu

10 Alman kadın şifayı Samsun'da buldu


SIRADAKİ HABER