Samsun Haber: Samsun'da uçan tekmeli futsal

Samsun Haber: Özel Genç Adım Temel Lisesi ile Armada Anadolu Lisesi arasında oynanan maçta spora yakışmayan görüntüler yaşandı. 5-1'lik Özel Genç Adım Temel Lisesi galibiyetiyle biten maç sonrası iki takım öğrencileri birbirlerine girdi.

Samsun'da uçan tekmeli futsal

İlkadım Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen Genç Erkekler Futsal İlçe Birinciliği'nde istenmeyen görüntüler yaşandı. İlkadım Baruthane Okçuluk Salonu'nda oynanan maçta, Özel Genç Adım Temel Lisesi ile Armada Anadolu Lisesi takımları karşı karşıya geldi. Rakibini her iki devrede bulduğu gollerle 5-1 mağlup eden Özel Genç Adım Temel Lisesi sahadan 3 puanla ayrılan taraf oldu.

Maç sonrası ise iki takımın oyuncuları soyunma odası koridorunda bir anda birbirlerine girdi. Uçan tekmeler ve yumruklarla birbirlerine saldıran öğrencileri İlkadım Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü görevlileri ile öğretmenler ayırarak olayların büyümesini önledi. Müsabaka öncesi ve sonrasında güvenlik güçlerinin salonda bulunmaması ise herkesin tepkisini çekti. 

GÖREVLİLER AYIRDI...

Maç sonu kavgaya tutuşan öğrencileri İlkadım Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü görevlileri ile öğretmenler ayırarak büyümesini önledi.

Salim YILDIZEN ÇOK OKUNANLAR

Sakarya'da kayınbirader dehşet saçtı: 3 ölü, 1 yaralı

1 Sakarya'da kayınbirader dehşet saçtı: 3 ölü, 1 yaralı

Kaza yapınca aracını bırakıp kaçtı

2 Kaza yapınca aracını bırakıp kaçtı

Kocaeli'de farklı suçlarda aranan iki şahısı polis ekiplerinin dikkati ele verdi

3 Kocaeli'de farklı suçlarda aranan iki şahısı polis ekiplerinin dikkati ele verdi

Mardin İtfaiyesi fırtına nöbetinde

4 Mardin İtfaiyesi fırtına nöbetinde

Alternatif Sahne OKTAV ile kahkahaya boğuldu

5 Alternatif Sahne OKTAV ile kahkahaya boğuldu


SIRADAKİ HABER