Haberler15 noktada çalışma

15 noktada çalışma

19 Mayıs Belediyesi ekipleri, 15 farklı noktada sürdürdüğü çalışmalarla, ilçenin gelişimine katkı sağlamaya devam ediyor.

15 noktada çalışma

19 Mayıs Belediyesine bağlı ekipler, hava şartlarının elverişli olmasıyla birlikte her gün 15 farklı noktada çalışmalarını gerçekleştiriyor. İlçenin Cumhuriyet Mahallesi'nde parke yol ve kaldırım çalışmaları devam ederken, Pazar Mahallesi'nde çöp konteynırları dezenfekte işlemi, Çamlıca Mahallesi'nde köy konağı çalışmaları, Çiftlik, Esentepe ve Ormancık mahallelerinde yol bakım-onarım çalışmaları, Dereköy Mahallesi'nde beton yol çalışması, Dağköy Mahallesi'nde kazı çalışması, Dereköy Taşkelik Mahallesi'nde büz ve kanal çalışması, Yeşilova Mahallesi ise ağaç dikim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

DURMAK YOK

Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Fen İşleri Müdürlüğü yetkililerinden her gün yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgi alıyor. Yaz-kış demeden çalışmaların titizlikle sürdüğünü belirten Başkan Topaloğlu, "Halkımızın yüzünü güldürmek için çalışıyoruz. İlçemizin her noktasında canla başla hizmet ediyoruz. İlçemizin tüm sokaklarına ve mahallerine en iyi şekilde hizmet ederek sahip çıkıyoruz. Hangi bölgemizde eksik ya da ihtiyaç varsa ekiplerimiz gerekeni yapmaya devam edecek" dedi.

SIRADAKİ HABER
}