HaberlerKırcalı, şifa diledi

Kırcalı, şifa diledi

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, İNTERYA Derneği Başkanvekili Gazeteci İbrahim Ünlü'yü tedavi gördüğü hastanede ziyaret ederek şifa diledi.

Kırcalı, şifa diledi

AK Parti Samsun MilletvekiliOrhan Kırcalı, İnternet Yayıncılığı ve Gazeteciler Derneği (İNTERYA) Başkanvekili İbrahim Ünlü’yü ameliyat olduğu hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Milletvekili Kırcalı’nın ziyaretine eski İkizpınar Belediye Başkanı Şaban Çalışkan ile İşadamı Veysel Özkök de refakat etti.

ÜNLÜ, ÖNEMLİ DEĞERİMİZ

Milletvekili Kırcalı ziyaret sırasında yaptığı açıklamada “Haberimiz olan konularda ziyaretlerimizi yapıyoruz. Gazeteci İbrahim Ünlü basın dünyasında önemli bir değerimiz. Rabbimden şifalar diliyorum. Cumhuriyetimizin 94.yılı nedeniyle Samsunumuzda bulunduk. Bafra ilçemizde kutlamalara katıldık. Cumhuriyet coşkumuzu halkımızla birlikte yaşadık. İNTERYA Başkanvekili İbrahim Ünlü beyin kalp ameliyatı geçirdiğini öğrendik. Hemen bilgi aldım. Telefonla görüşmeler yaptım. Yoğun bakımdan ve nekahat döneminden sonra ziyaret yapılması için izni verildiğini öğrenince ziyaretimizi gerçekleştirdik. İbrahim Ünlü arkadaşımıza Rabbimden acil şifalar diliyorum" dedi.

SIRADAKİ HABER
}