Haberler'Yolunu kestim, onu karanlık tarafa çektikten sonra...'

'Yolunu kestim, onu karanlık tarafa çektikten sonra...'

Sarıyer'de Kırgızistan uyruklu genç kıza tecavüz eden zanlı, 'Yolunu kestim, onu karanlık tarafa çektikten sonra 'yapma' diye çığlık atmasına rağmen tecavüz ettim' dedi.

'Yolunu kestim, onu karanlık tarafa çektikten sonra...'

Sarıyer'de Kırgızistan uyruklu üniversite öğrencisi genç kıza tecavüz edip kaçan ve Adana'da yakalanan Fatih Yılmaz, ifadesinde her şeyi itiraf etti.

SORGUDA HER ŞEYİ İTİRAF ETTİ

Sarıyer'deki İTÜ Ayazağa Metro çıkışında geçen 26 Ağustos 2017 tarihinde Kırgızistan uyruklu 22 yaşındaki genç kıza tecavüz ederek para ve telefonunu gasp eden Fatih Yılmaz adlı şüpheli emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından İstanbul Adalet Sarayı'na getirildi.
Nöbetçi Cumhuriyet Savcılığı'nda ifadesi alınan Fatih Yılmaz, tutuklama talebiyle Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk edildi. Kimlik tespitinde garson olduğunu kaydeden şüpheli sorgusunda suçunu itiraf etti.

"ZORLA ÇAMAŞIRINI ÇIKARIP ÇIĞLIK ATMASINA RAĞMEN TECAVÜZ ETTİM"

Uyuşturucu bağımlısı olduğunu ve devamlı uyuşturucu kullandığını söyleyen şüpheli Fatih Yılmaz, olay günü 4. Levent'te de uyuşturucu kullandığını, daha sonra otobüsle İTÜ Ayazağa metro istasyonu önünde bulunan durağa gittiğini belirtti. Daha sonra önünden geçen bir genç kızın peşinden yürümeye başladığını, çantasından tuttuğu genç kızı üst geçidin yan tarafında bulunan karanlık alana çektiğini söyledi. Fatih Yılmaz, genç kızın iç çamaşırını zorla çıkarıp, 'yapma' diye çığlıklar atmasına rağmen tecavüz ettiğini, sonrasında ise kızın çantasında bulunan 60 TL parayı da alarak kaçtığını anlattı.





SIRADAKİ HABER
}