HaberlerŞanlıurfa HaberleriKurumlar Arası Voleybol Turnuvası Sona Erdi

Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası Sona Erdi - Şanlıurfa Haberleri

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) tarafından organize edilen kurumlar arası voleybol turnuvası final karşılaşmasında kazanan taraf Emniyet Müdürlüğü oldu.

Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası Sona Erdi

Ceylanpınar kapalı spor salonunda yaklaşık iki hafta süren voleybol turnuvasının final karşılaşmasına Ceylanpınar Kaymakamı Ahmet Karatepe, Belediye Başkan v. Aziz Demir, Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Güntekin, Emniyet Müdürü Fazlı Şen, Belediye meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
32 takımın katıldığı Voleybol turnuvasının final karşılaşması Emniyet Müdürlüğü ile Mesleki Teknik Lisesi arasında oynandı. Büyük bir mücadeleye sahne olan karşılaşma üç seti de alan Emniyet Müdürlüğünün galibiyetiyle sonuçlandı. Böylece turnuvanın birincisi Emniyet Müdürlüğü, turnuva ikincisi Mesleki Teknik Lisesi ve turnuva üçüncüsü Pınarbaşı Anadolu Lisesi oldu.
Turnuvada birinci gelen takımın kupasını Kaymakam Ahmet Karatepe, ikinci gelen takımın kupasını Belediye Başkan v. Aziz Demir ve üçüncü gelen takımın ödülünü AK Parti ilçe başkanı Ahmet Güntekin verdi. Ödül törenin ardından program sona erdi. Konuyla ilgili açıklama yapan Tügva Gençlik Vakfı Ceylanpınar Başkanı Tuncay Asrağ, 'TÜGVA Ceylanpınar Temsilciliği olarak çeşitli aktivite ve programlar düzenleyerek sosyal yaşama ve spora destek vermeye çalışıyoruz. Bu kapsamda TÜGVA yaz aylarında sportif eğitimleri, basketbol, futbol, voleybol ve masa tenisi gibi çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Bugün yapılan müsabakalara katılan ve dereceye giren bütün takımlarımızı tebrik ediyor, desteğini esirgemeyen Kaymakamımıza ve Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum' diye konuştu.

Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası Sona Erdi

SIRADAKİ HABER
}