Samsun Haber: CHP'li kadınlara 'seçim' eğitimi

Samsun Haber: CHP'de bir süre önce, kadın kolları üyelerinin daha aktif seçim çalışması yapılabilmesi amacıyla parti içi eğitim verilmesi kararı alınmıştı. Bu kapsamda Samsun İl Örgütüne bağlı 20 kadına 'seçim' eğitimi verildi.

 CHP'li kadınlara 'seçim' eğitimi

CHP Genel Merkezi tarafından bir süre önce, kadınların alanda daha etkin seçim çalışması yapabilmesi amacıyla parti içi eğitim verilmesi kararı alınmıştı. Bu kapsamda, Samsun İl Örgütüne bağlı 20 kadına 'seçim' eğitimi verildi.

KADINLAR ÖNEMLİ

Eğitimler, CHP İl Yönetim Kurulu Üyeleri, aynı zamanda Parti Okulu eğitmenleri olan Şükrü Kumbasar, Mehmet Kundak, Hikmet Avcı ve Mehmet Yurtsever tarafından verildi. Çalışmaların başlangıcında kadınlara seslenen İl Başkanı Tufan Akcagöz, kadınların parti çalışmalarında çok önemli bir yere sahip olduğunu, alanda aktif ve etkili bir çalışma yürütebilmeleri için bu eğitimlerin hayati önemini ifade etti.

GÜÇLÜ HAZIRLANIYORUZ

İl Kadın Kolları Başkanı Hatice Çakır ise, olası erken seçimlere ve 2019 yılında yapılacak seçimlere güçlü bir şekilde hazırlandıklarını belirterek, "Bilinçli bir çalışma ile seçimlere güçlü bir şekilde hazırlanmak zorundayız. Bizler her zaman alandaydık, bundan sonra da olmaya devam edecek ve partimizi iktidara taşıyacağız" ifadelerini kullandı.

Barış BUDANOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

Sevgilisi tarafından alıkonulup 5 gün tecavüze uğradığını iddia etti

1 Sevgilisi tarafından alıkonulup 5 gün tecavüze uğradığını iddia etti

Günlük kullanılan apartlara şok baskınlarda ceza yağdı

2 Günlük kullanılan apartlara şok baskınlarda ceza yağdı

Alkollü şahıs evini yaktı

3 Alkollü şahıs evini yaktı

Markete giren silahlı hırsızlar güvenlik kamerasına takıldı

4 Markete giren silahlı hırsızlar güvenlik kamerasına takıldı

Kahramanmaraş'ta zincirleme kaza: 1 ölü,3 yaralı

5 Kahramanmaraş'ta zincirleme kaza: 1 ölü,3 yaralı

Ankara'da mevsimin ilk karı yağdı

6 Ankara'da mevsimin ilk karı yağdı


SIRADAKİ HABER