HaberlerOrdu HaberleriGençlerin paintball tutkusu

Gençlerin paintball tutkusu - Ordu Haberleri

Ordu'nun Fatsa ilçesinde gençler artık paintball sporu yaparak stres atıyor.

Gençlerin paintball tutkusu

Özellikle hafta sonu yoğun olarak gerçekleşen spor bölgede her geçen gün yaygınlaşıyor. İlçeye 4 kilometre uzaklıktaki Konakbaşı Mahallesi'nde kurulan spor alanında paintball sporunu yapan vatandaşlar hem yarışıyor hem de spor yapıyorlar.
Paintball sporunda amacın, gençlerin takım ve strateji kabiliyetini ortaya çıkarmak olduğunu belirten Paintball Sorumlusu Ercan Gencer, 'Gençlerimiz, gruplar arasında etkileşim ve ekip ruhunun gelişmesinde son derece önemli bir rol üstlenen paintball sporundan inanılmaz keyif alıyorlar. Bizler bu yatırımı yaparken gençlere yönelik yaptık ve Fatsalılar gerekli ilgiyi göstermeye başladı. Tüm bölge halkımızı buraya davet ediyorum. Bu eğlenceli sporla hem formda kalırlar hem de doyasıya eğlenirler' dedi.
Okul döneminde öğrencilerin daha çok bu sporu yapmak için randevu alarak spor alanında geldiğini belirten Gencer, 'Gerekli sayıda ekibi kurarak buraya geliyor öğrenciler. Burada son sistemli güvenli kıyafetlerini giyerek yönetmen hakemimiz eşliğinde müsabakalarını gerçekleştiriyorlar. Kuralları göre kazanan takım belli oluyor' diye konuştu.

Gençlerin paintball tutkusu

SIRADAKİ HABER
}