HaberlerYoğun bakıma alınan Alp Balkan kimdir?

Yoğun bakıma alınan Alp Balkan kimdir?

1992-2002 yılları arasında yayınlanan 'Mahallenin Muhtarları'nda 'Eczacı Bahadır' karakterine hayat veren Alp Balkan'ın, yoğun bakımda olduğu öğrenildi.

Yoğun bakıma alınan Alp Balkan kimdir?

Ses sanatçısı Onur Akay, İnstagram hesabındanAlp Balkan'ın bypass ameliyatı olduğunu duyurdu.

Alp Balkan’ın, Türk televizyonlarının başarılı dizilerinden 'Mahallenin Muhtarları'nın 'Temel'i Erkan Can'la o yıllarda çekilmiş fotoğrafını yayınlayan Akay, “Mahallenin Muhtarları'nda, 10 sene ‘Eczacı Bahadır' karakterine hayat veren oyuncu arkadaşımız Alp Balkan'ı mutlaka hatırlayacaksınız. Bypass ameliyatı geçiren Alp, Bakırköy Dr. Sadi Konuk eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin yoğun bakım servisinde yatıyor. Alp’in dualarımıza ihtiyacı var. Aynı zamanda müzisyen olan arkadaşımız, Bülent Ersoy'dan Tarkan'a kadar çok sayıda sanatçıya da vokal yapmıştır. Bu mübarek günde dualarınızı eksik etmeyin” ifadelerini kullandı.

ALP BALKAN KİMDİR?

1 Ocak 1970’te dünyaya gelen ve şuanda 47 yaşında olan oyuncu ve müzisyen Alp Balkan, bir dönemin en popüler ve şuanda efsane kabul edilen Mahallenin Muhtarları’nda Eczacı Bahadır karakterine hayat verdi. 1992 yapımı Mahalle’nin Muhtarları dizisinden sonra sırasıyla; Yusuf Yüzlü, Belalı Baldız ve en son 2005 yapımı Davetsiz Misafir’in kadrosunda yer aldı. Alp Balkan oyunculuk kariyerinin yanında müzisyenlik de yaptı, birçok ünlü şarkıcının vokalistliğini üstlendi.

SIRADAKİ HABER
}