HaberlerSamsun HaberleriMaskeli şahıs olayında 2 tutuklama

Maskeli şahıs olayında 2 tutuklama - Samsun Haberleri

Samsun'un Bafra İlçesi'nde maskeli bir şahsın silahla ateş ederek bir kişinin ağır yaralanmasına neden olduğu olayda 2 kişi tutuklandı. 

Maskeli şahıs olayında 2 tutuklama

Samsun'un Bafra İlçesi'nde 4 gün önce Medrese aralığı Anafartalar Sokağa gelen maskeli bir kişi rastgele silahla 9 el ateş edip pencere kenarında oturan R.N.(26) isimli şahısın başından ağır yaralanmasına yol açmıştı. Olay sonrası beyaz bir minibüse binip kaçtığı tespit edilen şahsı yakalamak için polis ekipleri onlarca kamera kayıtlarını inceleyerek kaçan minibüse ulaştı. Maskeli şahsın olay yerinden kaçtığı minibüsü kullanan F.S(36) ve minibüste bulunan S.B(34) gözaltına alındı. Gözaltına alınan 2 kişi çıkarıldıkları Bafra Adliyesinde tutuklanarak Bafra T Tipi Cezaevine gönderildi.
Olayı gerçekleştirdiği iddia edilen şüpheli M.Ş’yi yakalamak için polis ekipleri çalışmalarını sürdürüyor.

Olayı gerçekleştirdiği iddia edilen M.Ş'nin Medrese arastasında bulunan bir birahanede alkol aldıktan sonra birahaneden dışarı çıktığı ve bir süre sonra aynı birahanenin yan sokakta bulunan ve içerisi görünmeyen boyalı camı rastgele silahla kurşunladığı ve olay sonrası arka sokakta bulunan minibüsle kaçtığı öğrenildi. Cam kenarında kurşunun başına isabet etmesi sonucu ağır yaralanan ve Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) Tıp Fakültesine kaldırılan R.N.'nin ise hayati tehlikesinin devam ettiği bildirildi. 

Bafra'da silahlı saldırı!

SIRADAKİ HABER
}