HaberlerHakkari HaberleriHakkari'de '115 polis ihbar hattını' anlattı

Hakkari'de '115 polis ihbar hattını' anlattı - Hakkari Haberleri

Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri 'kanka polis' ile ziyaret ettikleri okullarda öğrencilere '155 polis ihbar hattını' anlattı.

Hakkari'de '115 polis ihbar hattını' anlattı

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü polis-halk ilişkilerinin geliştirilmesi amacıyla çalışmaları kapsamında etkinliklerini sürdürüyor. Bu kapsamda Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü 'kanka polis' ile Hacı Sait Şen İlkokulu ziyaret edilip, öğrencilere '155 polis ihbar hattı' anlatıldı. Müzik eşliğinde çocuklarla birlikte oyunlar oynandıktan sonra meyve suyu dağıtılıp hatıra fotoğrafı çekildi. Yapılan ziyaret öğrencilere başarılar diledi.
Ayrıca ÇOGEP Aydınlık Yarınlar Projesi kapsamında YGS-LYS hazırlık kursunu sürdüren Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü öğrencilerin polis-halk ilişkilerini daha da güçlendirme, projenin işleyiş süreci ve tanıtımı ile çocukların geleceğini belirlemede birlikte hareket etmek ve aynı zamanda devlet ve toplum arasındaki ön yargıların aşılması amacıyla hareket edilerek öğrencilerin evlerine ziyaretlerin devam ettiği belirtildi.





SIRADAKİ HABER
}