HaberlerUğur Akkuş HaberleriUğur Akkuş'tan Cumhuriyet Savcılığı'na şikayet

Uğur Akkuş'tan Cumhuriyet Savcılığı'na şikayet - Uğur Akkuş Haberleri

Bodrum'da lüks bir teknede Ebru Şallı'yla el ele görüntülenen iş adamı Uğur Akkuş ile boşanma sürecinde olduğu eşi Gonca Akkuş arasında sular durulmuyor...

Uğur Akkuş'tan Cumhuriyet Savcılığı'na şikayet

HT Magazin'in haberine göre; Uğur Akkuş, sevgilisi Ebru Şallı’ya sosyal medyadan hakaret ettiği gerekçesiyle eşi Gonca Akkuş’u Cumhuriyet Savcılığı’na şikâyet etti.

Bunun üzerine Gonca Akkuş, sosyal medyadan “Beni şikâyet etmişsin! Ne sana ne de sevgiline hakarette bulunurum! Çocuklarımı aldıktan sonra da adını dahi unuturum” paylaşımında bulundu.


 'BENİ 18 KERE SAVCILIĞA ŞİKAYET ETTİ'


Çocuklarımın velayetini almak istediğin belirten Gonca Akkuş, “Bu yeni değil ki. Daha önce de 18 kez farklı nedenden dolayı beni savcılığa şikâyet etti. Benim tek derdim çocuklarımın velayetini almak” ifadelerini kullandı. 

Eşiyle sorunlar yaşadığını ve boşanma arefesinde olduklarını söyleyen Uğur Akkuş, Ebru Şallı'dan vazgeçmedi. İmam nikâhı kıyan Ebru Şallı ve henüz eşinden boşanmayan sevgilisi Uğur Akkuş, düğün yapacakları yeri bile belirledi. Düğün yerlerini bile belirleyen Uğur Akkuş ve Ebru Şallı İstinye'de yeni taşındıkları dairede aşk yaşamaya devam ediyor.


EBRU ŞALLI'NIN ANNESİ UĞUR AKKUŞ'U İSTEMİYOR


Öte yandan iddialara göre Ebru Şallı annesini Ataköy'de kıyılan imam nikâhına çağırdı. Annesi Şefiye Şallı ise 'O imam nikâhına asla gelmem' diyerek cevap verdi. Ve yine iddialara göre Ebru Şallı gözyaşları içinde annesine 'Çok aşığım, her türlü zorluğa katlanırım' dedi.

BİR VETO DA HARUN TAN'DAN

 

Diğer bir veto da Ebru Şallı'nın eski eşi Harun Tan'dan geldi. Harun Tan eski eşi Ebru Şallı'yı çocuklarının psikolojisini bozacak hareketler yapmaması yönünde uyardı.

 

 

 

KAYNAK:POSTA

SIRADAKİ HABER
}