Haberlerİstanbul Haberleri(Özel haber) Broşürle kapıyı açtı ayakkabıları çalıp kaçtı

(Özel haber) Broşürle kapıyı açtı ayakkabıları çalıp kaçtı - İstanbul Haberleri

Güngören'de elindeki broşür ile kapıyı açarak güpegündüz bir apartmana giren hırsızın 400 lira değerinde birkaç çift ayakkabı çalarak kaçması güvenlik kameralarına yansıdı.

(Özel haber) Broşürle kapıyı açtı ayakkabıları çalıp kaçtı

Olay, geçtiğimiz Cuma günü saat 16.00 sıralarında Güngören'de meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, şapkalı bir hırsız, elindeki broşür ile gözüne kestirdiği apartmanın kapısını açarak içeriye girdi. Ardından merdivenlerden yukarıya çıkan hırsız, katlardan 400 lira değerinde birkaç çift ayakkabıyı alarak apartmandan çıktı. Yaklaşık 4 dakikada ayakkabıları çalan ve üzerlerini bez ile örten hırsız soğukkanlı tavırlarıyla dikkat çekti. Hırsızın kapıyı broşür ile açarak içeriye girmesi ve elinde ayakkabılarla çıkması güvenlik kameralarına yansıdı.

Broşür ile kapıyı açtı, 400 liralık ayakkabı çaldı
Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, şapkalı hırsız elindeki broşür ile dakikalarca kapıyı açmaya çalışıyor. Bir süre sonra içeriye giren hırsız, zaman kaybetmeden üst katlara çıkıyor. Birkaç çift ayakkabı çalan hırsız, üzerlerini bezle örterek apartmandan çıkıyor. Hırsızın rahat tavırları gözden kaçmıyor.

(Özel haber) Broşürle kapıyı açtı ayakkabıları çalıp kaçtı

SIRADAKİ HABER
}