HaberlerBaşkan Şahin sözünü tuttu

Başkan Şahin sözünü tuttu

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, ilçeye yeni bir temizlik aracı kazandıracakları konusunda verdiği sözü yerine getirdi.

Başkan Şahin sözünü tuttu

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, çöp taksiler ve damperli kamyonlardan oluşan 11 aracın hizmete girdiği törende verdiği yeni temizlik aracı sözünü tuttu. Satın alınan yol süpürme aracı hizmete girdi.

Hizmet kalitesinin artması ve daha hızlı hizmet verebilmek için iş makinesi ve araçların son derece önemli olduğuna dikkat çeken Başkan Şahin, " Geçtiğimiz günlerde düzenlediğimiz bir törenle 11 aracımız hizmete girmişti. O törende on ikinci aracımızın yol süpürme aracı olacağını söylemiştim. Bu aracımızı da ilçemize kazandırdık. Temizlik hizmetlerine önem veriyoruz. Araç eksikliklerimizi tamamlamaya çalışıyoruz. Genişleyen bir hizmet alanımız var. Bu nedenle yeni araçlara ihtiyacımız bulunuyordu. Bunları temin ederek daha iyi hizmet etmeye çalışacağız. Temizlik hizmetlerinde bazı başka yatırımlar planlıyoruz. İnşallah bu yatırımları hayata geçirdiğimizde temizlik hizmetlerimizde problemleri de tamamen ortadan kaldırmış olacağız” dedi.

SIRADAKİ HABER
}