Whatsapp: WhatsApp, sonunda en çok arzulanan özelliği hayata geçirdi

Whatsapp: WhatsApp, sonunda en çok arzulanan özelliği hayata geçirdi

WhatsApp, sonunda en çok arzulanan özelliği hayata geçirdi

Yanlış gönderilen mesajlar, nice genci korkulu rüyalara sevk etti. Yanlışlıkla gönderilen mesajı, karşı taraf görmeden silmek için nice planlar yapıldı. Ancak sonu hep hüsran, sonu hep acıklı hikayeler…

Artık bu korku dolu günler geride kalıyor. Yıllar boyunca çıkardığı, Son Görülme, Mavi Tik gibi özelliklerle ilişkileri mahvettiği konusunda üzerine gidilen WhatsApp, yeni özelliği ile tüm dünyanın gönlünü kazanacak. WhatsApp’ın duyurduğu yeni Geri Al özelliği sayesinde yolladığınız mesajı karşı taraf okumadan silmeniz mümkün olacak!

WhatsApp blogu üzerinden yaptığı duyuruda bu özelliğin, yeni güncelleme ile birlikte, tüm iOS, Android ve Windows tabanlı akıllı cihazlara geleceğini duyurdu. Bunun yanında bilgisayarlarınızdan bağlanabildiğiniz web tabanlı WhatsApp’ta da bu özellik kullanılabilir olacak. Ayrıca, sadece ikili konuşmalarınızda değil, tüm grup konuşmalarınızda da bu özelliği kullanabileceksiniz.

Yolladığınız mesajı karşı taraf görmeden silmek istediğiniz zaman, normal bir şekilde mesajı siler gibi mesajın üstüne uzun basın ve yukarıda çıkan çöp kutusu ikonuna tıklayın. Sonrasında karşınızda yukarıda gördüğünüz gibi bir ekran çıkacak. Herkesten Sil dedikten sonra mesajınız karşı taraftan silinecek.

Yalnız, buraya dikkat! Mesajı karşı taraftan sildiğinizde “Bu Mesaj Silindi” diye bir ibare göreceksiniz. Yani yine ortada gizli saklı bir durum olmayacak. Sanki hiç mesaj atılmamış gibi olmayacak. Ama en azından gecenin bir saatinde “yanlışlıkla” atılan uzun mesajların okunmasının önüne geçilebilecek. Bu da bir şeydir.

 

 

 

 

 

 

KAYNAK:SOSYALMEDYA.COEN ÇOK OKUNANLAR

Dağda mahsur kalan yaşlı adam kurtarıldı

1 Dağda mahsur kalan yaşlı adam kurtarıldı

Samsun'a trafik kazası: 1 ölü

2 Samsun'a trafik kazası: 1 ölü

Yüzü maskeli bir kişi benzin dökerek aracı ateş verdi

3 Yüzü maskeli bir kişi benzin dökerek aracı ateş verdi

Karaman'da otomobile silahlı saldırı: 1 yaralı

4 Karaman'da otomobile silahlı saldırı: 1 yaralı

Hırsızlar ev sahibini pompalı tüfekle yaraladı

5 Hırsızlar ev sahibini pompalı tüfekle yaraladı

Başkan Uçar, İYİ Parti ilçe yönetimini ağırladı

6 Başkan Uçar, İYİ Parti ilçe yönetimini ağırladı


SIRADAKİ HABER