HaberlerBurcu Esmersoy HaberleriBurcu Esmersoy, sevgilisi Berk Suyabatmaz ile dünya turuna çıkıyor

Burcu Esmersoy, sevgilisi Berk Suyabatmaz ile dünya turuna çıkıyor - Burcu Esmersoy Haberleri

Burcu Esmersoy ile sevgilisi Berk Suyabatmaz yedi aylık tatil programı yaptı

Burcu Esmersoy, sevgilisi Berk Suyabatmaz ile dünya turuna çıkıyor

Kasım’dan Mayıs 2018’e kadar sırasıyla: Avustralya, Yeni Zelanda, Maldivler, İngiltere, Fransa ve Amerika’ya seyahat edecekler.Burcu Esmersoy “Mayıs’tan sonra da başta Bodrum olmak üzere sıcak yerlere gideceğiz. Bu yıl ekranda yokum. İlişkime zaman ayıracağım” diyor.Burcu Esmersoy “Mayıs’tan sonra da başta Bodrum olmak üzere sıcak yerlere gideceğiz. Bu yıl ekranda yokum. İlişkime zaman ayıracağım” diyor.40 yaşındaki Burcu Esmersoy, Marie Claire Dergisi’ne verdiği röportajda samimi açıklamalar yapmıştı.

İşte Burcu Esmersoy'un açıklamalarından öne çıkanlar:

Kendimde büyük değişiklikler hissediyorum. En büyük sıkıntım kadın olmayı becerememekti. Sektörde 20 yıldır tek başıma ayakta durmaya çalışıyorum. Aile hayatımın getirdiği zorluklar da vardı. Bundan kaynaklı gerginlikler oldu. Yorulmuştum, ama sıyrıldım. Artık daha rahat ve mutlu bir kafa yapısındayım.Şimdi hiçbir şeyi içimde tutmuyorum. Her şeyi anında söylüyorum. Ama çevrem bu durumdan çok mutsuz.Bazen insanın depresyona da ihtiyacı var. Uzmanlar bunun sağlıklı bir şey olduğunu söylüyor. Bir süredir dipte kalma halini hızlandırdım. Dibe vuruyorum, ağlıyorum. Gerekirse bağırıp tartışıyorum. Yoksa vakit kaybı.

 

'ESTETİĞİM YOK'

Aşk benim için karşındaki kişiyi kendinden daha fazla düşünüyor olma hali. Yeni ilişkimden pek bahsetmek istemiyorum ama hayatımda hiç olmadığı kadar mutluyum.Bana sürekli ‘dudaklarında dolgu var’ diyorlar. Oysa ki kalemle kalınlaştırıyorum. Yüzüme bugüne kadar hiçbir şey yaptırmadım. Belki 45’den sonra düşünebilirim. Kaz ayakları dışında şu an beni rahatsız eden bir şey yok.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KAYNAK:POSTA

 

SIRADAKİ HABER
}