HaberlerSamsun haber Muhteşem nikah

Muhteşem nikah - Samsun haber

Toraman ve Şahin ailelerinin evlatları Dişhekimi Nesrin Şahin ile Av. Emre Toraman, görkemli bir nikah töreniyle hayatlarını birleştirdi

 Muhteşem nikah

 İşadamıHüseyin Toraman ile Ayşe Toraman çiftinin avukat oğlu Emre Toraman, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri'nde memur Metin Şahin ve Nesrin Şahin'in dişhekimi kızı Gökçe Şahin, Samsun Büyükşehir Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Salonu'nda düzenlenen
nikah töreniyle dünyaevine girdi.

Gençlerin evlilik cüzdanını Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz mutluluklar dileyerek her ikisine birden verdi.
Yılmaz, "Evlilik kararı verdikleri için gençleri tebrik ediyorum. Gençler bu önemli kararı verirken zaman zaman gecikiyorlar. Ama Emre ve Gökçe bu kararı doğru zamanda vermenin şansını yaşıyorlar. Samsunumuz güzel bir aileye daha kavuşuyor. Toraman ve Şahin ailelerinin bu güzel gününde olmak benim için mutluluk. Buraya gelen ailelere de teşekkür ediyorum" dedi.

Nikah törenine, Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, Samsun Barosu Başkanı Av. Kerami Gürbüz ve Haber Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necdet Uzun ile çok sayıda davetli katıldı.

Zerrin SOMUNCU SIRADAKİ HABER
}