Haberlerİstediklerimizi yapamıyoruz

İstediklerimizi yapamıyoruz

Büyükşehir Belediye Erzurumspor'da Teknik Direktör Osman Özköylü, sezon başından bu yana deplasmanlarda istediklerini yapamadıkları itirafında bulundu.

İstediklerimizi yapamıyoruz

Büyükşehir Belediye Erzurumspor'da Teknik Direktör Osman Özköylü, sezon başından bu yana deplasmanlarda istediklerini yapamadıkları itirafında bulundu. Özköylü, son olarak Giresunspor'a yenildikleri maç sonrası, "Ne yaparsak, ne söylersek söyleyelim, istediklerimizi yapamıyoruz. Bu durumu düzeltmeliyiz" dedi.

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Teknik Direktörü Osman Özköylü ise yaptığı değerlendirmede, “Rakip pozisyon bulmakta zorlandı. İkinci yarıda tüm söylemlerimize rağmen oyuncularımız rakibe teslim oldu. Geriye kaçtılar. Bir iki pozisyon bulmaları onların daha istekli olmalarını sağladı. Oyuncularım rakibin baskısı altında golü yedik. Riskler aldık, istediklerimizi yapamadık. Neticede kaybettik. Buradan en kötü berabere bitireceğimiz bir maçı maalesef kaybettik. Gerçekten çok üzgünüz. Bu maçtan çok ümitliydik. Evet Giresunspor iyi bir takım. Ama biz onlardan aşağı kalır değiliz. Deplasmanda istediklerimizi tam olarak yapamıyoruz” diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}