HaberlerSamsun HaberleriHaber Radyo'da yıldız yağmuru

Haber Radyo'da yıldız yağmuru - Samsun Haberleri

Samsun ve bölgenin en iddialı radyo istasyonu Haber Radyo, ilklerin radyosu olma özelliği ile çok sayıda sanatçıyı canlı yayında hayranlarıyla buluşturmayı sürdürüyor.

Haber Radyo'da yıldız yağmuru

Haber Radyo, sanata ve sanatçıya önem veren yayınlarına aralıksız devam ediyor. Haber Radyo, şehrin nabzını canlı yayınları, stüdyo konukları internet uygulamaları dış yayınları ve canlı telefon bağlantılarıyla sıcak tutmya devam ediyor.
Ekim ayında sanatçı yağmuruna tutulan Haber Radyo, profesyonel yayıncılarıyla yıldız şarkıcıları canlı telefon bağlantıları yaparak seslerini dünyanın her yerine duyuruyor.
Bahar Başar, Zeynep İlkgün, Eren Kurum, Banu Parlak, Elif Kaya, Cüneyt Tek, Nazlı, Rabia, Tuğba Yurt, Gamze, Bahadır Tatlıöz, Merve Küçükaytekin, Nez, Faruk K. ekim ayına imza atan yıldız isimlerdi.

KASIM AYI SÜPRİZLERİ

7 Kasım Salı günü saat 14.00’de Haber Radyo dinleyicileri, Ferah Zeydan ve Sinan Akçıl’ı canlı dinleme şansına sahip olacak. Haber Radyo, 103.5 frekasından,sosyal medya hesaplarından ve www.haberradyo.com.tr üzerinden dinlenebiliyor.

SIRADAKİ HABER
}