HaberlerFacebook HaberleriFacebook'un Bonfire uygulaması Android'e de geldi

Facebook'un Bonfire uygulaması Android'e de geldi - Facebook Haberleri

Sosyal medyanın en kalabalık merkezi Facebook, geçtiğimiz aylarda iOS için yayınladığı yeni uygulaması Bonfire'ı şimdi de Android'e getirdi.

Facebook'un Bonfire uygulaması Android'e de geldi

Facebook’un en son uygulama çalışmalarından Bonfire, temel olarak bağımsız bir grup video uygulaması. Meerkat’ın arkasındaki ekip tarafından geliştirilen Houseparty’e benzeyen uygulama, artık Android platformunda da yer alıyor. iOS tarafında olduğu gibi Android tarafında da belirli bir bölgede testleri devam eden uygulama, modern bir arayüz üzerine kuruluyor. Dört arkadaşın aynı anda video sohbet yapmasına imkan tanıyan şirketin yeni uygulaması, renkli çıkartmalar ile direkt olarak gençlere hitap ediyor. Video sohbet sırasında çekilen fotoğrafları hızlı şekilde Instagram ve Messenger‘a atabilen uygulama, farklı efektlere de sahip. Video görüşmeleri eğlenceli hale getiren yapım, söylendiği kadarıyla iOS tarafında oldukça beğeniliyor.

Facebook sadece Bonfire üzerinde çalışmıyor
Bonfire’ı çalışanları arasında da test eden şirket, buna ek olarak Talk isimli bir uygulama daha geliştiriyor. Gençlerin aile büyükleriyle görüntülü konuşmasına odaklanacak bu sürümün çıkış tarihi bilinmezken, iki uygulamala da henüz resmi olarak tanıtılmış değil. Farklı çözümler ile özellikleri gençleri kendisine çekmek için uğraşan sosyal medya devi, bakalım bu yeni çalışmalarını ne zaman tanıtacak ve kullanıma sunacak?

 

 

 

 

 

KAYNAK:LOG

SIRADAKİ HABER
}