İstanbul haber: Suriyeli şahısların karıştığı yasak aşk cinayetinde şüpheli şahsılar adliyeye se

İstanbul haber: Avcılar'da Suriye uyruklu şahısların karıştığı yasak aşk cinayetinin şüphelileri emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi.

Suriyeli şahısların karıştığı yasak aşk cinayetinde şüpheli şahsılar adliyeye se

Avcılar Ambarlı Mahallesi Mezarlık Sokak'ta 3 Kasım günü saat 01:30 sıralarında Suriye uyruklu Ahmet Alghanimeh, kendi aracında boğazı kesik bir şekilde bulunmuştu. Olayla ilgili çalışma başlatan Cinayet Büro Amirliği ekipleri cinayetin işlendiği sokakta bulunan güvenlik kameralarını inceledi. Yapılan incelemede bakkal dükkanının sahibi olan maktül Alghanimeh'in beraber çalıştığı M.T.M. ve ev arkadaşı A.S. cinayetle ilgisi olabileceği şüphesiyle göz altına alınmıştı. Emniyetteki sorguda A.S ile yasak aşk yaşadığı öğrenilen maktulün eşi M.A.'da sorgulanmak üzere emniyete getirilmişti. Üç şüpheli Gayrettepe'deki Asayiş Şube Müdürlüğü'nde yapılan işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi. M.T.M. ve A.S. emniyetteki sorgusunda cinayeti kabul ederken maktulün eşi M.A. cinayetle ilgisi olmadığını ifade etti.
Ne yaşanmıştı ?
Ahmet Alghanimeh cinayetinin ardından olayla ilgili çalışma başlatan Cinayet Büro Amirliği ekipleri güvenlik kameralarını inceledi. Yapılan incelemede cinayetin işlendiği gece, bakkal dükkanının sahibi olan maktül Alghanimeh'in arabasına bir şey bıraktıktan sonra dükkana döndüğü ve arabasını kilitlemediği görüldü. Açık kalan arabanın arka koltuğuna bir şüphelinin gizlice bindiği anlaşıldı. Bakkal dükkanında beraber çalıştığı M.T.M. ile maktül Ahmet Alghanimeh'in dükkanı kapattıktan sonra arabaya beraber bindikleri tespit edildi. Ahmet Alghanimeh kısa süre sonra Avcılar'da bir mezarlığın yanında iple boğulmuş ve boğazı bıçakla kesilmiş halde bulundu. Görüntülerden yola çıkan Cinayet Büro ekipleri bakkal dükkanında çalışan M.T.M. ve ev arkadaşı A.S.'yi göz altına aldı. Yapılan sorguda A.S. ile ilişkisi olduğu öğrenilen maktülün eşi M.A.'da cinayetle ilişkisi olabileceği şüphesiyle göz altına alındı.

Suriyeli şahısların karıştığı yasak aşk cinayetinde şüpheli şahsılar adliyeye seEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'daki yasak aşk intiharında flaş gelişme! 33 gün önce söylemişti...

1 Samsun'daki yasak aşk intiharında flaş gelişme! 33 gün önce söylemişti...

Samsun'da ustalıktan 58 ülkeye ihracat yapan firma patronluğuna

2 Samsun'da ustalıktan 58 ülkeye ihracat yapan firma patronluğuna

Samsun'da üniversite öğrencisinin şüpheli ölümü

3 Samsun'da üniversite öğrencisinin şüpheli ölümü

Samsun'da Demet öğretmene vefa

4 Samsun'da Demet öğretmene vefa

Samsun'da tavuk hırsızlığı

5 Samsun'da tavuk hırsızlığı

Ufuk Budak Almanya'da

6 Ufuk Budak Almanya'da

Samsunspor'da personele 1 ay maaş

7 Samsunspor'da personele 1 ay maaş

Gözler Beşir'de

8 Gözler Beşir'de

 İlkel ulaşım Meclis'te

9 İlkel ulaşım Meclis'te

Samsunspor ile Boluspor 59. randevuda

10 Samsunspor ile Boluspor 59. randevuda


SIRADAKİ HABER