İstanbul haber: Suriyeli şahısların karıştığı yasak aşk cinayetinde şüpheli şahsılar adliyeye se

İstanbul haber: Avcılar'da Suriye uyruklu şahısların karıştığı yasak aşk cinayetinin şüphelileri emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi.

Suriyeli şahısların karıştığı yasak aşk cinayetinde şüpheli şahsılar adliyeye se

Avcılar Ambarlı Mahallesi Mezarlık Sokak'ta 3 Kasım günü saat 01:30 sıralarında Suriye uyruklu Ahmet Alghanimeh, kendi aracında boğazı kesik bir şekilde bulunmuştu. Olayla ilgili çalışma başlatan Cinayet Büro Amirliği ekipleri cinayetin işlendiği sokakta bulunan güvenlik kameralarını inceledi. Yapılan incelemede bakkal dükkanının sahibi olan maktül Alghanimeh'in beraber çalıştığı M.T.M. ve ev arkadaşı A.S. cinayetle ilgisi olabileceği şüphesiyle göz altına alınmıştı. Emniyetteki sorguda A.S ile yasak aşk yaşadığı öğrenilen maktulün eşi M.A.'da sorgulanmak üzere emniyete getirilmişti. Üç şüpheli Gayrettepe'deki Asayiş Şube Müdürlüğü'nde yapılan işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi. M.T.M. ve A.S. emniyetteki sorgusunda cinayeti kabul ederken maktulün eşi M.A. cinayetle ilgisi olmadığını ifade etti.
Ne yaşanmıştı ?
Ahmet Alghanimeh cinayetinin ardından olayla ilgili çalışma başlatan Cinayet Büro Amirliği ekipleri güvenlik kameralarını inceledi. Yapılan incelemede cinayetin işlendiği gece, bakkal dükkanının sahibi olan maktül Alghanimeh'in arabasına bir şey bıraktıktan sonra dükkana döndüğü ve arabasını kilitlemediği görüldü. Açık kalan arabanın arka koltuğuna bir şüphelinin gizlice bindiği anlaşıldı. Bakkal dükkanında beraber çalıştığı M.T.M. ile maktül Ahmet Alghanimeh'in dükkanı kapattıktan sonra arabaya beraber bindikleri tespit edildi. Ahmet Alghanimeh kısa süre sonra Avcılar'da bir mezarlığın yanında iple boğulmuş ve boğazı bıçakla kesilmiş halde bulundu. Görüntülerden yola çıkan Cinayet Büro ekipleri bakkal dükkanında çalışan M.T.M. ve ev arkadaşı A.S.'yi göz altına aldı. Yapılan sorguda A.S. ile ilişkisi olduğu öğrenilen maktülün eşi M.A.'da cinayetle ilişkisi olabileceği şüphesiyle göz altına alındı.

Suriyeli şahısların karıştığı yasak aşk cinayetinde şüpheli şahsılar adliyeye seEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da doktora saldırı

1 Samsun'da doktora saldırı

Bir yerden başlamalıyız

2 Bir yerden başlamalıyız

Samsun'da çalıştılar

3 Samsun'da çalıştılar

Taraftardan akın var

4 Taraftardan akın var

Rakip genç ve dinamik

5 Rakip genç ve dinamik

Öğretmenlik aşk ister

6 Öğretmenlik aşk ister

Kamyona arkadan çarpan otomobildeki 2 kişi öldü

7 Kamyona arkadan çarpan otomobildeki 2 kişi öldü

Kinleri deve, hafızaları fil gibi...

8 Kinleri deve, hafızaları fil gibi...

Kamyonun çarptığı genç hayatını kaybetti

9 Kamyonun çarptığı genç hayatını kaybetti

İstanbul'da kritik viraj

10 İstanbul'da kritik viraj


SIRADAKİ HABER