HaberlerOrdu HaberleriFatsa'da binalara makyaj

Fatsa'da binalara makyaj - Ordu Haberleri

Ordu'nun Fatsa ilçesinde sahil yolu üzerindeki binalarda Ordu Büyükşehir Belediyesince başlatılan Dış Cephe İyileştirme Projesi devam ediyor. Başkan Enver Yılmaz, binaların dış cepheleri yenilendikçe ilçenin farklı bir güzelliğe kavuştuğunu söyledi.

Fatsa'da binalara makyaj


51 binanın dış cephesi yenilendi
Proje kapsamında 51 binanın dış cephesinin yenilendiğini belirten Başkan Yılmaz, 'Fatsa Dış Cephe İyileştirme Projesi kapsamında, Bolaman Köprüsü'nden Elekçi Köprüsü'ne kadar toplam 168 binada çalışma yapacağız. Şu ana kadar 51 binanın dış cephesi yenilendi ve boyandı. Diğer binalardaki çalışmalarımız ise devam ediyor' dedi.

Bu proje Fatsa'ya değer katacak
Başkan Enver Yılmaz proje tamamlandığında, Fatsa'nın girişinden çıkışına kadar modern bir görünüm kazanacağını söyleyerek, 'Bu çalışmalar ilçemize değer katacak. Proje kapsamındaki binalara hem mantolama yapılıyor hem de binalar Fatsalı hemşerilerimizin tercihi doğrultusunda mavi ve beyaz renge boyanıyor. Projelerimizin uygulandığı binaların tamamlanmasıyla birlikte inanıyorum ki Fatsa ilçemiz, girişinden çıkışına kadar ahenk içerisinde ve muhteşem bir görünüme kavuşacak' diye konuştu.

Fatsa’da binalara makyaj

SIRADAKİ HABER
}