HaberlerSerdar Ortaç HaberleriKayınpederimin tek isteğini yerine getirince Chloe ile evlendim

Kayınpederimin tek isteğini yerine getirince Chloe ile evlendim - Serdar Ortaç Haberleri

Kendinden 22 yaş küçük, İrlandalı model Chloe Loughnan ile Haziran 2014'te evlenen 47 yaşındaki şarkıcı Serdar Ortaç'tan yıllar sonra itiraf geldi.

Kayınpederimin tek isteğini yerine getirince Chloe ile evlendim

Bir radyo programına katılan Serdar Ortaç, mutlu bir evlilik için Orhan Gencebay'ın kendisine verdiği öğüdü uyguladığını söyledi.

Serdar Ortaç, ''Orhan Gencebay bana 5-6 sene önce, ben evlenmeden önce şunu söylemişti: ''Evleniyorsun bak, eğer mutlu bir yuvada devam etmek istiyorsan şunlara dikkat etmelisin:

Birincisi, dip dibe yaşamayacaksın hem senin hem eşinin özel hayatları olacak, karışmayacaksın. İkincisi, üç tane kelimeyi ezberleyeceksin 'Haklısın', 'olabilir', 'evet aşkım'. Bu üç kelimeyi ezberlersen hanımın da mutlu olur hayatınızda.''

''EŞİMİN BABASI TEK BİR ŞARTLA 'EVET' DEDİ''

Ben İrlanda'ya eşimi ailesinden istemeye gittim. Eşimin babası bir tek şartla evet dedi, 'Happy Wife, Happy Life'. Eğer bunu yapabileceksen 'Tamam' dedi. Mutlu olmak ve depresyona girmemek için her şeye evet.

Eşime, arkadaşıma, dostuma, anneme, kardeşime de öyleyim, rahmetli babama da öyleydim.

Üç gün sonra doğru zaman ve doğru bir yerde kahve içerken, ''Aşkım sen Instagram'a şu mini etekli resmini yükledin, bana yükleyeyim mi diye sordun, ben de 'evet' dedim. Hatırlıyor musun? Bence yüklememeliydin! Bak, kötü yorumları da aldın görüyor musun? deyince zaten ders alıyor karşı taraf'' diyerek mutlu bir evliliğin üç önemli formülünü anlattı.

''DIŞARDAN İYİYİM AMA İÇERİDEN YANIYORUM''

Serdar Ortaç, sağlığı ile ilgili dışarıdan iyi gözükmesine rağmen aslında hastalığından dolayı çok acı çektiğini söyleyerek, ''Dıştan iyiyim; ama içeriden yanıyorum. Sanki çimentoyu, alçıyı belime dökmüşler gibi.

Sahnede 'Yaz Yağmuru'nu okuyorum mesela, hop, yana kayıyorum toparlıyorum kendimi devam ediyorum. Bu konserleri yapmazsan evde oturup kendimi yerim. O yüzden hiç önemli değil, atlatacağım bu hastalığı da'' dedi.

3 YILDIR YALVARIYOR

Serdar Ortaç tam 3 yıldır ''Baba olmak istiyorum'' diyor, ama eşi buna yanaşmıyor. 25 yaşındaki Chloe Loughnan ''Mankenlik yapmak istiyorum'' diyerek anneliği ertelemişti.

 

 

 

KAYNAK:POSTA

SIRADAKİ HABER
}