HaberlerKamer'de özel indirim

Kamer'de özel indirim

Hyundai Assan, kasım ayında yeni otomobil satın alacaklara, sıfır faiz kampanyası ve peşin alımlarda özel indirimleri Kamer'de sunmaya devam ediyor

Kamer'de özel indirim

 En son teknoloji ürünleri ve kaliteli modelleriyle Türk tüketicisi tarafından beğeniyle karşılanan Hyundai, kasım ayında da satış avantajlarını Kamer Plaza’da sunmaya devam ediyor.

CAZİP FİYATLAR

Peşin alımlarda nakit desteği veren Hyundai, ayıca i10, i20 ve i30 modellerinde geçerli olmak üzere sıfır faiz imkanı da sunuyor. A segmentinin lider modeli i10 15 bin TL, 15 ay vadeli kredide sıfır faizle satılıyor. Daha fazla kullanım alanı isteyenler için öne çıkan i20 ise, 20 bin TL 20 ay sıfır faiz imkanına sahip olabiliyor. Teknolojisi, tasarımı ve konforuyla öne çıkan Yeni i30 ise 30 bin TL 15 ay sıfır faizle satın alınabiliyor.

SUV-C segmentinin şık oyuncusu Tucson, hibrit teknolojisinin yeni üyesi IONIQ Hybrid ve ailelerin tercihleri arasında yer alan Elantra ise 50 bin TL, 24 ay 0.99 faiz oranıyla satışa sunuluyor.

Hyundai Assan, i20 modelinde 2 bin 500 TL’ye varan nakit indirim yaparken, bu rakam Tucson modelinde 4 bin 500 TL’ye kadar yükseliyor.   

Hyundai’nin yeni modellerini test etmek ve ürünlerle ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen otomobil severler, Kamer Plaza’yı ziyaret edip tüm bu avantajlardan faydalanabilir.

Mehtap YILDIZ

 

SIRADAKİ HABER
}