HaberlerFatoş Sivaslı fark yaratıyor

Fatoş Sivaslı fark yaratıyor

Fatoş Sivaslı Güzellik Salonu Sahibi Fatoş Sivaslı, kadınların güzelliğine güzellik katmaya devam ediyor. Güzellik alanındaki yenilikleri yakından takip eden Sivaslı, Avrupa standartlarına uygun kalıcı makyaj uygulaması ile güzellikte fark yaratıyor

Fatoş Sivaslı fark yaratıyor

17 yıldır hayata geçirdiği güzellik uygulamaları ile adından söz ettiren Fatoş Sivaslı, güzelliği profesyonellikle buluşturmaya devam ediyor. Çağın gerektirdiği standartlarda hizmet vermek için kendini sürekli yenileyen ve geliştiren Sivaslı, dünyaca ünlü güzellik uzmanı Branko Babic’in sektöre yön veren güzellik firması PhiBrows’un zorlu eğitimini başarı ile tamamladı. Fatoş Sivaslı, PhiBrows dünya haritasında yer alma hakkını kazandı.

DÜNYA HARİTASINDA

PhiBrows’tan aldığı kalıcı makyaj eğitimi hakkında bilgi veren Fatoş Sivaslı Güzellik Salonu Sahibi Fatoş Sivaslı, “Yıllardır kendimi geliştirmek, güzellik alanındaki yenilikleri yakından takip edebilmek için eğitimler alıyorum. Araştırmalarım sonucunda uluslararası standartlarda kalıcı makyaj eğitimi veren PhiBrows ile karşılaştım. Birkaç ay önce Antalya’ya eğitim programı açan PhiBrows firmasından eğitim aldım. Eğitim sırasında çeşitli ödevlerden oluşan zorlu levelleri başarıya tamamlayarak, firmasının logosunu kullanma ve PhiBrows dünya haritasında yer alma hakkını elde ettim” dedi.

EN DOĞAL SONUÇ

Tehlikeli ve zor bir işlem olan kalıcı makyaj uygulamasını en güvenli ve en doğal şekilde uyguladığını söyleyen Sivaslı, işlemden sonra müşterilerin büyük memnuniyet duyduklarını ve hiçbir sorun yaşamadıklarını söyledi. Fatoş Sivaslı, “Kendime, kullanmış olduğum malzemeye ve yapmış olduğum uygulamaya güveniyorum. İşlem yapılması en tehlikeli müşteri, şeker hastası olanlardır. Bu uygulamanın onlara da hiçbir şekilde zararı yok. Şeker hastaları da kalıcı makyaj uygulamasını gönül rahatlığıyla yaptırabilir. Kalıcı makyaj uygularımızı tüm müşterilerimizin rahatlıkla görebileceği bir alanda yapıyorum. Çünkü hep açık ve net olmaktan yanayım. Kalıcı makyaj yaptıranların çoğu boyanın kalitesizliğinden dolayı işlemin başarısız olduğunu dile getiriyor. Bu yüzden Fatoş Sivaslı Güzellik Salonu olarak, içerisinde demir olmadığı ve yoğun bir kıvamı olduğu için PhiBrows marka boyaları tercih ediyoruz. Tek kullanımlık kişiye özel olarak uyguladığımız işlemimizde kesinlikle en doğal sonuca ulaşıyoruz” şeklinde konuştu.

PHİBROWS MİCROBLADİNG

PhiBrows microblading uygulamasında hiçbir problem yaşanmadığını ve kalıcılığın çok daha uzun ömürlü olduğunu vurgulayan Sivaslı açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Türkiye’deki mikro blading uygulamalarında kullanılan bıçaklar çok fazla hasarlar bırakabiliyor, çok fazla ağrılı, acılı bir işlem olabiliyor. Yaralanmalara sebep olduğu için kabuklanmalar yapabiliyor. Kabuklanmalar olduğu için de işlem tutmuyor, tekrar tekrar üst üste yapılması gerekebiliyor. Ama PhiBrows yönteminde böyle problemler yaşamadığımız için, işlemin kalıcılığı da daha uzun ömürlü oluyor. Ayrıca müşterimizin işlem sonrasında kanama ve kabuklanma gibi şikâyetleri de kesinlikle olmuyor.”

Mehtap YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}