HaberlerSamsunspor Haberleri Huzurumuzu bozamayacaklar

Huzurumuzu bozamayacaklar - Samsunspor Haberleri

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, '50 yıldır ilçemizin kaderi ile oynayanların çocukları, yeniden sahneye çıktı. Ancak bu şahıslar huzurumuzu bozamayacak' dedi

 Huzurumuzu bozamayacaklar

Havza Belediyesi Kasım Ayı Meclis toplantısı düzenlendi. Belediye Meclis toplantısı öncesi AK Parti İlçe Başkanlığı'nda düzenlenen grup toplantısında konuşan Belediye Başkanı Murat İkiz, "Bakanlarımız, milletvekillerimiz, büyükşehir belediyemiz, il başkanlığımız, ilçe teşkilatımız ve belediyemiz büyük uyum ve huzur içerisinde ilçemize hizmet etmeye ediyor" dedi.

HALKIMIZ UYANDI

İlçede huzuru bozmak ve hizmetleri engellemek isteyenlerin yeniden sahneye çıktığını ifade eden İkiz, "50 yıldır Havza'nın kaderi ile oynayanların çocukları, yeniden sahneye çıktı. Bugün AK Parti'de yer bulamayan, çıkar sağlayamayanlar, Havza halkını sömüren tefeciler, bu gelişim ve hizmetin önü kesmek için yine bir gayret içerisine girdi. Artık Havza eski Havza değil. Bu huzur ortmanını bozamayacaklar. Bu kişiler bilsin ki 50 bin Havzalı uyandı. 50 yıldır ilçenin kaderi ile oynayanları artık tanıyor ve bunlara itibar etmiyor" diye konuştu.

HAVZA MERKEZ OLACAK

Yapılan yatırımlarla ilgili de konuşan İkiz, şu ifadelere yer verdi: "İlçemiz maalesef 50 yıldır göç vererek devamlı küçülmüş, siyasi ve ekonomik acıdan kan kaybetmiştir. Son 15 yılda 50 yıllık bu açığı kapatmak için gece gündüz çalışıyoruz. İnşallah yapılacak tatil merkezi ve altyapısı tamamlanan Havza Organize Sanayi Bölgesi'nde yapılacak yatırımlar ile ilçemiz göç alan, termal turizm, sağlık ve sanayi merkezi bir ilçe olacak. Önümüzdeki 50 yılda Havza tekrar Samsun'da ve Karadeniz’de adından söz ettiren ilçe haline gelecek."
Belediye Başkanı İkiz’in başkanlığında düzenlenen meclis toplantısı gündem maddelerinin görüşülmesi ile sona erdi.

 

SIRADAKİ HABER
}