Haberlerİlkadım maratonda

İlkadım maratonda

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 39. İstanbul Maratonu'na katılacak 51 yaşındaki İmam İsa düdükçü ile bir araya gelerek kendisine yarışta giymesi için forma hediye etti

İlkadım maratonda

 

15 KİLOMETRE

51 yaşındaki maraton koşucusu İmam İsa Düdükçü 39. İstanbul Maratonu'nda Başkan Tok’un hediye ettiği forma ile koşacak. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, sporun yaşının olmadığına vurgu yaparak her yaştan vatandaşı spora ve dolayısıyla sağlıklı bir yaşama teşvik etmek amacıyla İmam İsa Düdükçü ile bir araya geldi. 15 kilometrelik maratonda bu yıl 5’inci defa yer alacak olan İsa Düdükçü, bu defa Başkan Tok’un hediye ettiği formayla koşarak İlkadım Belediyesi’ni temsil edecek.

BAŞARI DİLEDİ

Başkan Tok, "Ben sporun önemi ve değerini bir sporcu olarak çok iyi biliyorum. Bu nedenle de değerli hemşehrilerimizin sporla buluşabilecekleri birçok projeyi hayata geçirdik. Bizim tesislerimiz ve düzenlediğimiz spor alanlarında anasınıfı öğrencilerinden, 70 yaşında bir teyzemize kadar her yaştan sporcular görebilirsiniz. Ama bunun yetmediğini biliyoruz ve bu sayıyı arttırmak için böylesi farkındalık etkinliklerini düzenliyoruz. İmam İsa Düdükçü’ye şimdiden başarılar diliyorum" dedi.

SIRADAKİ HABER
}