İzmir haber: Yıldırım, 2018 gelinlik koleksiyonunu tanıtacak

İzmir haber: İzmir'in dünyaca ünlü gelinlik tasarımcısı Emine Yıldırım, 2018 gelinlik koleksiyonunu 'Aura' adını verdiği trunk show ile tanıtacak.

Yıldırım, 2018 gelinlik koleksiyonunu tanıtacak

Gelinlik denilince akla ilk gelen isimlerden biri olan İzmirli moda tasarımcısı Emine Yıldırım, 2018 gelinlik koleksiyonunu 'Aura' adını verdiği trunk show ile tanıtacak. 9 Kasım 2017 Perşembe günü Swissotel Büyük Efes'te gerçekleşecek tanıtım, 14 özel parçadan oluşacak. Seçkin davetlilerin katılacağı tanıtımda gelinlikler modaseverlere canlı müzik eşliğinde sunulacak.

Benzersiz kumaş ve dantel dokuları
2018 S/S Aura Koleksiyonu'nun natürel ve soft bir bakış açısı ile doğal malzemelerden tasarlandığını ifade eden Emine Yıldırım, 'Jacob Lawrence 'Konu güçlü olduğu zaman, onu işlemenin en iyi yolu yakınlıktır' der. Aura işte bu sözlerden ilham aldı, tüm parçaları özenle ve tutkuyla tasarlandı. Aslına bakarsanız her tasarım ardında bir silüet bırakır ve işlediğimiz konuların hepsi de o siluetin içinde saklıdır. Her yaratıcılık serüveni bir hikâyedir ve o hikâyeleri de 'auralar' belirler. 2018 gelinlik koleksiyonumuza işte bu yüzden Aura ismini verdik' dedi.
Emine Yıldırım, ayrıca Aura ile yılın trendlerini belirlemeye aday bir koleksiyonun kapılarını aralamaya hazırlandıklarını da belirterek, 'Koleksiyonumuzda renk kombinasyonları ile farklı yansımaları, benzersiz kumaş ve dantel dokuları, özgün dokunuşlarla hayat bulan yeni tasarımlarla buluşturduk' diye konuştu.

Emine Yıldırım Kimdir?
Emine Yıldırım, 2010 yılında İzmir'de markasını oluşturdu. Çalışma Ekonomisi Bölümü mezunu olan Emine Yıldırım tasarımın ruhunu keşfedip kendisini tasarıma adadı. Profesyonel bir ekiple çalışan, tasarım kadar üretimin kalitesine de önem veren ve bu minvalde üniversitelerle işbirliği yaparak, yeni mezunları sektöre kazandırmayı da hedefleyen Yıldırım'ın yurt içinde 70, yurt dışında ise 20'ye yakın mağazada ürünlerini kendi etiketi ile satışa sunmaktadır. Antakya ve Almanya'nın Feuchtwangen kentinde kendi ismiyle mağazaları da olan Emine Yıldırım, dünya genelinde güvenilir, kaliteli bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Yıldırım, 2018 gelinlik koleksiyonunu tanıtacakEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'daki trafik sorunu tünel ile çözülecek

1 Samsun'daki trafik sorunu tünel ile çözülecek

Meteoroloji saat verdi! Yoğun kar yağışı geliyor

2 Meteoroloji saat verdi! Yoğun kar yağışı geliyor

Fuhuş baskınında ölmek üzere olan kadın kurtarıldı

3 Fuhuş baskınında ölmek üzere olan kadın kurtarıldı

Cezaevine girmemek için kendini vurdu

4 Cezaevine girmemek için kendini vurdu

Samsun Milletvekili Kurt: 'Samsun için şeref olur'

5 Samsun Milletvekili Kurt: 'Samsun için şeref olur'

Samsunspor'da herkes görüşme odasına

6 Samsunspor'da herkes görüşme odasına

Samsunspor'a tartışmalı hakem

7 Samsunspor'a tartışmalı hakem

Teşekkür etmeyi bilmek!..

8 Teşekkür etmeyi bilmek!..

13 yaşındaki sınıf arkadaşının tecavüzüne uğrayan 11 yaşındaki kız hamile kaldı

9 13 yaşındaki sınıf arkadaşının tecavüzüne uğrayan 11 yaşındaki kız hamile kaldı

Samsunspor'da gözler Ayite'de

10 Samsunspor'da gözler Ayite'de


SIRADAKİ HABER