HaberlerOrdu HaberleriAltınordu Belediyesinden anlamlı sergi

Altınordu Belediyesinden anlamlı sergi - Ordu Haberleri

Altınordu Belediyesi Pempe-İzzet Şahin Güzel Sanatlar Lisesi işbirliğinde hazırlanan ve gelirinin tamamının şehit ailelerine bağışlanacağı 'Eğitime Uzanan Altın Renkli Eller' isimli resim sergisi açıldı.

Altınordu Belediyesinden anlamlı sergi

Altınordu Belediyesi sosyal sorumluluk projeleri kapsamda Pembe-İzzet Şahin Güzel Sanatlar Lisesi ile ortaklaşa yürütülen proje kapsamında 48 ressamın katkı sağladığı 52 tablonun yer aldığı 'Eğitime Uzanan Altın Renkli Eller' isimli resim sergisi Ordu Ticaret ve Sanayi Odası fuaye alanında açıldı. Gelirinin tamamının şehit ailelerinin eğitim gören çocuklarına bağışlanacağı sergiyi değerlendiren Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, sosyal sorumluluk projelerine katkılarının durmaksızın devam edeceğini söyledi.
Pazar gününe kadar açık kalacak olan ve tüm gelirinin şehit çocuklarına bağışlanması dolayısıyla çok değerli bir sergi organize edildiğini ifade eden Başkan Tekintaş, 'Altınordu Belediyesi olarak kültürel ve sosyal faaliyetlere önem veriyoruz. Pembe-İzzet Şahin Güzel Sanatlar Lisesi ve Trabzon'dan katılım gösteren ressam arkadaşlarımızla beraber yürüttüğümüz proje kapsamında 'Eğitime Uzanan Altın Renkli Eller' isimli resim sergisini hayata geçirdik. 48 ressamın yer aldığı ve 52 tablonun sergilendiği sergimizde elde edilen tüm gelir şehitlerimizin bize emanetleri olan çocuklarının eğitimleri için harcanacak. Altınordu Belediyesi olarak bu tür sosyal projelerde yer almanın mutluluğunu yaşıyor, bundan sonra da yapılacak her türlü sosyal projede iş birliğine açık olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Bu sergide emeği geçen herkese teşekkür ediyorum' dedi.

Altınordu Belediyesinden anlamlı sergi

SIRADAKİ HABER
}