HaberlerÖzge Ulusoy HaberleriÖzge Ulusoy, Hacı Sabancı'nın 'Kalitesiz' sözünden sonra ilk kez konuştu

Özge Ulusoy, Hacı Sabancı'nın 'Kalitesiz' sözünden sonra ilk kez konuştu - Özge Ulusoy Haberleri

Hacı Sabancı'nın 7 ay önce ayrıldığı Özge Ulusoy için söylediği ''Kalitesiz sıfatı o kız için iltifat kalır'' sözlerinin ardından gözler ünlü mankene çevrildi

Özge Ulusoy, Hacı Sabancı'nın 'Kalitesiz' sözünden sonra ilk kez konuştu

Arzu-Ömer Sabancı'nın oğulları Hacı Sabancı ile Özge Ulusoy'un ilişkisi 7 ay önce bitmişti. Hacı Sabancı önceki gün yaptığı açıklamayla gündeme damga vurdu:

''Birlikte Londra'ya tatile gitmiştik. Özge otelde bir ara uykuya daldı. Hiç yapmam ama cep telefonuna baktım. Ailem hakkında yalan, hakaret, küfür dolu mesajları gördüm. Şok oldum! Özge inkar edemedi. Anında ayrıldım. Meğer beni hiç sevmemiş, nefret etmiş. Ben onun için projeymişim.''

Özge Ulusoy önceki gün Maçka, Swissotel'deki bir etkinliğe katıldı. 

Habercilerin ''Eski sevgiliniz Hacı Sabancı'nın iddiası için ne diyeceksiniz?'' sorusu karşısında Özge Ulusoy ''Benim için tabii ki üzücü. İkincisi biz çok uzun süren bir ilişki yaşadık. İlişkimiz boyuncada birçok şey yazıldı, çizildi. Ben ilişkimiz boyunca konuşmadım. Aradan yedi ay geçti, bugün de bu konuyla ilgili hiçbir şey konuşmayacağım'' dedi.

Morali çok bozuk olan Özge Ulusoy'un, Sabancı'nın açıklamaları sonrasında sürekli ağladığı söyleniyor. Özge Ulusoy'u ailesi teselli ediyor.

 

 

 

KAYNAK:POSTA

SIRADAKİ HABER
}