Bilecik haber: Bilecik Belediye Meclisine ara verdiren telefon

Bilecik haber: Bilecik Belediye Meclisi Kasım ayı birleşimi Belediye Başkanı Selim Yağcı'nın başkanlığında gerçekleştirilirken, birleşime gelen bir telefon ile 5 dakika ara verildi.

Bilecik Belediye Meclisine ara verdiren telefon

Bilecik Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirilen Kasım ayı meclisinde 7 gündem maddesi görüşülerek, toplantını sırasında Belediye Başkanı Selim Yağcı'nın telefonu çaldı. Başkan Yağcı, 'Bu telefonu açmak zorundayım' diyerek başkanlık koltuğundan kalkmadan telefonu açtı. Telefonun diğer ucunda 5 yıl Bilecik 2. Jandarma Er Eğitim Tugay Komutanı görevi yürütürken, geçtiğimiz temmuz ayında Diyarbakır Jandarma Bölge Komutanlığı görevine atanan Tümgeneral Halis Zafer Koç vardı. Telefonla bir süre Diyarbakır Jandarma Bölge Komutanlığı görevine atanan Tümgeneral Halis Zafer Koç'la bir süre telefonla görüşen Başkan Yağcı, daha sonra cep telefonun hoparlörünü açarak meclis üyeleri, çalışma arkadaşı ve basın mensuplarının kendisine selamı olduğunu söyledi. Bunun üzerine Koç Paşa, 'Diyarbakır'da olsun, Ankara'da olsun, İstanbul'da olsun hatta Paris'te bile olsan Bilecik'in yerini tutmaz. Bunu da vallahi de, billahi de yürekten söylüyorum. Gerçekten çok güzel dostluk, arkadaşlık, tüm vatandaşlarımız, çalışanlarımız her birinin sevgisine mazhar olduk. Bundan mutluluk duyuyorum. İnşallah kimseyi kırmamışımdır, üzmemişizdir. Onun için meclis üyelerimize ben tekrar saygılarımı arz ediyorum' dedi.
Başkan Yağcı ise; 'Biz de sizleri çok seviyoruz. Bilecik'lisiniz onu biliyoruz. Burada tüm meclis üyelerimizin sizlere selamları, saygıları var. Çalışma arkadaşlarımızın, basın mensuplarımızın. Bilecik sizi unutmadı, unutmayacak. Bir akşamlığına gelin. Tiyatroları birlikte zevkle izleriz. Bak gelirsen kuzu keserim. İnşallah şeref verirsiniz vaktiniz olursa veya fırsat olursa İstanbul'da galaya katılma fırsatınız olursa onu bir şekilde hanımefendiyle bekleriz her zaman' dedi.

Bilecik Belediye Meclisine ara verdiren telefonEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'daki silahlı çatışmayla ilgili kan donduran detaylar! Vurun bunları...

1 Samsun'daki silahlı çatışmayla ilgili kan donduran detaylar! Vurun bunları...

Eda öğretmen çağrı yaptı, Samsun duyarsız kalmadı

2 Eda öğretmen çağrı yaptı, Samsun duyarsız kalmadı

Samsun'un o ilçesine de ilk kar yağdı

3 Samsun'un o ilçesine de ilk kar yağdı

Komşusuyla basılınca oğlunu boğan kadına böyle bağırdılar!

4 Komşusuyla basılınca oğlunu boğan kadına böyle bağırdılar!

Samsunspor-İstanbulspor maçı o statta oynanacak!

5 Samsunspor-İstanbulspor maçı o statta oynanacak!

'Hanım öldü mü erkeğin işi bitmiştir'

6 'Hanım öldü mü erkeğin işi bitmiştir'

Karadeniz'de kar yağışı devam ediyor

7 Karadeniz'de kar yağışı devam ediyor

Sil baştan

8 Sil baştan

Samsunspor'un suskun golcüleri

9 Samsunspor'un suskun golcüleri

Çare Coşkun Zeren

10 Çare Coşkun Zeren


SIRADAKİ HABER