HaberlerÇorum HaberleriSungurlu'da dijital pano projesi uygulanmaya başlandı

Sungurlu'da dijital pano projesi uygulanmaya başlandı - Çorum Haberleri

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen Dijital Pano projesi uygulanmaya başlandı.

Sungurlu'da dijital pano projesi uygulanmaya başlandı

Proje hakkında bilgi veren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, 'İlçemizde bulunan 71 okul ve kuruma yerleştirilen internet bağlantılı ekranlar sayesinde uygulanan dijital panolar ile öğretmen, öğrenci ve velilerimize daha etkin hizmet edilmektedir' dedi.
Proje kapsamında okul girişlerine asılan ekranlar yardımıyla çok sayıda bilgiye online olarak ulaşılabilmektedir diyen Eryiğit, 'Okul haberleri, ders programları, nöbetçi öğretmen bilgileri, yemek listesi, hava durumu, belirli gün ve haftalar, doğum günü olan öğrencimiz, derse veya teneffüse kalan süre gibi çok sayıda içeriğe bir anda ulaşma imkanı bulunmaktadır' şeklinde konuştu.
Mustafa Eryiğit, 'Okullarımız öğretmenlere verecekleri şifre ile evlerinden veya cep telefonlarından kayan yazı şeklinde duyuru girme imkanına sahiptirler. Ayrıca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü girişine yerleştirilen ekran vasıtasıyla ilçemizdeki bütün okulların panoları 30 saniyede bir değişimli olarak yayınlanmaktadır. Bu sayede ilçemizdeki merkez ve köy okullarımızın tamamı çalışmalarını daha geniş kitlelere duyurma imkanına sahip olacaklardır. Sungurlu ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğretmenlerimize her türlü imkanı sunmanın yanı sıra veli ve öğrencilerimize en iyi şekilde hizmet edebilmenin gayreti içerisindeyiz' ifadelerini kullandı.

Sungurlu’da dijital pano projesi uygulanmaya başlandı

SIRADAKİ HABER
}