HaberlerFutbol müzesi projesi

Futbol müzesi projesi

Samsun Valisi Osman Kaymak'ı ziyaret eden TÜRFAD Samsun Şube Başkanı Gültekin Kullukçu ve beraberindekiler, merkezdeki tarihi bir yapıyı futbol müzesi olarak değerlendirmek istediklerini ifade etti

Futbol müzesi projesi

BİLGİLER VERİLDİ

Türkiye Futbol Adamları Derneği Samsun Şube Başkanı Gültekin Kullukçu, yönetim kurulu üyeleri ve Divan Kurulu Başkanı Hakkı Tomaç, Samsun Valisi Osman Kaymak'ı ziyaret etti. Ziyarette, Samsun'un merkezinde eski bir tarihi yapının içinde futbol müzesi oluşturmak istediklerini vurgulayan Başkan Kullukçu, bunun için futbola gönül vermiş, katkı sağlayacak isimler ile bir araya gelerek projenin tanıtımını yapıp, destek isteyeceklerini belirtti. Kullukçu ayrıca, başlattıkları 'İnsanlar Yaşarken de Anılmalıdır' projesiyle ilgili de bilgi sundu.

AHDE VEFA DUYGUSU

Vali Osman Kaymak, da kendisini ziyaret eden TÜRFAD yönetimine teşekkür etti. Samsun'daki futbolla ilgili fikir alışverinin ardından ise Vali Kaymak'a forma ve flama hediye edildi. TÜRFAD Divan Kurulu Başkanı Av. Hakkı Tomaç, "Bu birliktelik, ahde vefa duygusu ve en anlamlısı 'İnsanlar Yaşarken de Anılmalıdır' temalı etkinliği bizi mutlu ediyor ve aynı zamanda güç veriyor. Daha fazla motive ediyor. Bu gösterilen ilgi ve teveccüh inşallah karşılıksız kalmayacak" dedi. Ziyarette As Başkan Ali Gürler, Taraftarlardan Sorumlu üye Hikmet Şimşek ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat Çaldırak da hazır bulundu.

SIRADAKİ HABER
}