HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da ziyaret olumlu geçti

Samsunspor'da ziyaret olumlu geçti - Samsunspor Haberleri

Samsunspor yönetimi önceki gün Ankara'da bir dizi ziyaretler gerçekleştirmişti. Ziyaretlerin oldukça olumlu geçtiği ve sorunların çözümünde mesafe kat edildiği öğrenildi.

Samsunspor'da ziyaret olumlu geçti

ANKARA'DA ZİYARET

Samsunspor BaşkanıErkurt Tutu, Başkan Yardımcıları Rüştü Araboğlu ve Ömer Çoruh, Genel Sekreter İbrahim Çevik ile Yönetim Kurulu Üyeleri Serhat Kurt ve Ömür Tekin, önceki gün Ankara'da bir dizi ziyaretler gerçekleştirmişti. Başkan Tutu ve beraberindekiler, Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, eski Gençlik ve Spor Bakanı AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç ile AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'ı ziyaret etmişti.

PLAKETLER VERİLDİ

Ziyaretlerde Başkan Tutu, stat açılış maçı olan Samsunspor- Ankaragücü maçında protokole verilmek üzere hazırlanan teşekkür plaketleriin gecikmeli de olsa takdim etme fırsatı buldu. Ayrıca yönetim kurulu kararıyla Kulüp Onur Üyesi ilan edilen Milletvekili Akif Çağatay Kılıç'a da üye beratı takdim edildi. Ziyaretlerde ayrıca Başkan Tutu'nun takımın son durumu hakkında bilgiler sunduğu ve bazı sorunların çözümü konusunda da yardım istediği öğrenildi. Bu taleplere olumlu karşılık geldiği öğrenildi.

SIRADAKİ HABER
}