Hayal gerçek oldu

AK Parti Asarcık İlçe Başkanı Hami Karakaş, 'İlçemiz için hayal olan yatırımları, hükümet ve Büyükşehir Belediyesi aracılığıyla gerçeğe dönüştürdük' dedi.

Hayal gerçek oldu

Samsun'da her seçimde ortalama yüzde 90 oy ile AK Parti hükümetine büyük destek veren Asarcık'ta hükümet ve büyükşehir yatırımları ilçe teşkilatının koordinesiyel hız kesmeden devam ediyor. AK Parti Asarcık İlçe Başkanı Hami Karakaş, yatırımlarla ilgili açıklama yaptı.

YATIRIMLAR KESİLMEDİ

AK Parti teşkilatı olarak ilçeye yapılan ve yapılacak yatırımların takipçisi olduklarını belirten Karakaş, "Asarcık'ın yıllardır süre gelen yol, su ve sosyal tesislerle ilgili sorunu var. İlçe halkımız her seçimde hükümetimizi büyük bir oy patlaması ile destekledi. Malesef belediye başkanlığı seçimindeki yanlış aday tercihi ile belediye başkanlığı yarışını başka bir partiye bıraktık. Fakat hükümetimiz, Asarcık'a olan yatırımlarını kesmedi. Büyükşehir Belediyesi ve hükümetimizin yatırımları sayesinde pek çok önemli gelişme yaşanıyor" dedi.

GERÇEK OLAN YATIRIMLAR

Tarihin en büyük projesi olan Kavak-Asarcık yolunun yapımına başlandığını söyleyen Karakaş, "Hizmete açılan sentetik suni çim futbol sahası ve 250 kişilik kapalı spor salonu ile yapımı için inşaatına başlanan Asarcık Gençlik Merkezi sosyal faaliyetler için yapılan yatırımlarımızdır. Yine Samsun Büyükşehir Belediyesi köy yollarını beton yola çeviriyor. Bir aracın zor geçtiği, yağmurda, karda ulaşım sıkıntısının çekildiği yollar artık tarih oldu. Yine içme suyu konusunda önemli yatırımlar alarak, bu konuda Asarcıklıların yüzünü güldürdük. Asarcık'a son yılların en büyük hizmetleri yağıyor. Bugüne kadar hayal edilen yatırımlar, Asarcık için artık gerçeğe dönüşmüştür" diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

3 kişi öldürdü sonra sosyal medyadan yayın yaptı

1 3 kişi öldürdü sonra sosyal medyadan yayın yaptı

Haydi maça

2 Haydi maça

Kahramanmaraş'ta kaçak silah operasyonu

3 Kahramanmaraş'ta kaçak silah operasyonu

Alkollü sürücü kanala devrilen otomobilinde sigara içmeye devam etti

4 Alkollü sürücü kanala devrilen otomobilinde sigara içmeye devam etti

Cinnet getiren şahıs dehşet saçtı sosyal medyada canlı yayın yaptı: 3 ölü 4 yara

5 Cinnet getiren şahıs dehşet saçtı sosyal medyada canlı yayın yaptı: 3 ölü 4 yara

Yazık bu devlete!..

6 Yazık bu devlete!..

Evli çifti trafik kazası ayırdı

7 Evli çifti trafik kazası ayırdı

Otomobille çarpışan ambulans devrildi: 5 yaralı

8 Otomobille çarpışan ambulans devrildi: 5 yaralı

Gaziantep'te 2 araç çarpıştı:5 yaralı

9 Gaziantep'te 2 araç çarpıştı:5 yaralı

Bağdat'ta patlama: 5 yaralı

10 Bağdat'ta patlama: 5 yaralı


SIRADAKİ HABER