Hayal gerçek oldu

AK Parti Asarcık İlçe Başkanı Hami Karakaş, 'İlçemiz için hayal olan yatırımları, hükümet ve Büyükşehir Belediyesi aracılığıyla gerçeğe dönüştürdük' dedi.

Hayal gerçek oldu

Samsun'da her seçimde ortalama yüzde 90 oy ile AK Parti hükümetine büyük destek veren Asarcık'ta hükümet ve büyükşehir yatırımları ilçe teşkilatının koordinesiyel hız kesmeden devam ediyor. AK Parti Asarcık İlçe Başkanı Hami Karakaş, yatırımlarla ilgili açıklama yaptı.

YATIRIMLAR KESİLMEDİ

AK Parti teşkilatı olarak ilçeye yapılan ve yapılacak yatırımların takipçisi olduklarını belirten Karakaş, "Asarcık'ın yıllardır süre gelen yol, su ve sosyal tesislerle ilgili sorunu var. İlçe halkımız her seçimde hükümetimizi büyük bir oy patlaması ile destekledi. Malesef belediye başkanlığı seçimindeki yanlış aday tercihi ile belediye başkanlığı yarışını başka bir partiye bıraktık. Fakat hükümetimiz, Asarcık'a olan yatırımlarını kesmedi. Büyükşehir Belediyesi ve hükümetimizin yatırımları sayesinde pek çok önemli gelişme yaşanıyor" dedi.

GERÇEK OLAN YATIRIMLAR

Tarihin en büyük projesi olan Kavak-Asarcık yolunun yapımına başlandığını söyleyen Karakaş, "Hizmete açılan sentetik suni çim futbol sahası ve 250 kişilik kapalı spor salonu ile yapımı için inşaatına başlanan Asarcık Gençlik Merkezi sosyal faaliyetler için yapılan yatırımlarımızdır. Yine Samsun Büyükşehir Belediyesi köy yollarını beton yola çeviriyor. Bir aracın zor geçtiği, yağmurda, karda ulaşım sıkıntısının çekildiği yollar artık tarih oldu. Yine içme suyu konusunda önemli yatırımlar alarak, bu konuda Asarcıklıların yüzünü güldürdük. Asarcık'a son yılların en büyük hizmetleri yağıyor. Bugüne kadar hayal edilen yatırımlar, Asarcık için artık gerçeğe dönüşmüştür" diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'a yılın ilk karı düştü

1 Samsun'a yılın ilk karı düştü

Samsun'da kara kış kapıda

2 Samsun'da kara kış kapıda

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek: 'Fındık acı yara'

3 CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek: 'Fındık acı yara'

Samsun'daki cinayetin zanlısı teslim oldu

4 Samsun'daki cinayetin zanlısı teslim oldu

Gazinoda silahlı kavga: 1 ölü, 2 yaralı

5 Gazinoda silahlı kavga: 1 ölü, 2 yaralı

Ne konuştular?

6 Ne konuştular?

Samsun'da FETÖ operasyonu: 17 kişi adliyede

7 Samsun'da FETÖ operasyonu: 17 kişi adliyede

Samsun'da AK Parti'yi yasa boğan ölüm

8 Samsun'da AK Parti'yi yasa boğan ölüm

Tepkiler çığ gibi

9 Tepkiler çığ gibi

Samsun'da FETÖ baskını: 13 gözaltı

10 Samsun'da FETÖ baskını: 13 gözaltı


SIRADAKİ HABER