Bilecik haber: Bilecik'te 'Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası' başladı

Bilecik haber: 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 'Voleybol Turnuvası' başlatıldı.

Bilecik'te 'Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası' başladı

24 Kasım Öğretmenler Günü Etkinlikleri kapsamında Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen Voleybol Turnuvası Bilecik Karasu mevkiindeki çok amaçlı spor salonunda 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi ve Atatürk İlkokulu arasında oynanan ilk müsabaka ile başladı
3-1'lik setlerle Atatürk İlkokulunun galip geldiği karşılaşmaya Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, şube müdürleri ve okul müdürleri katıldı.
Turnuva sonrası bir açıklama yapan Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, '24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında öğretmenlerimizi bir araya getirmek, aralarındaki dostluk ve sevgi bağlarını güçlendirmek, mesleki dayanışmalarını artırmak amacıyla okul ve kurumlarımız arasında Voleybol ve Futsal Turnuvaları düzenledik. Karşılaşmalarda kazanmak veya kaybetmekten ziyade ortaya çıkan birlik ve beraberlik tablosunun, güçlenen mesleki aidiyet duygusu çok önemlidir. Turnuvalar esnasında öğretmenlerimiz hem spor yapma hem de birlikte hoşça vakit geçirme imkanı buluyorlar. Dereceye giren okul ve kurumlarımıza 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı'nda plaket ve madalyalarını vereceğiz. Spor müsabakalarının yanı sıra öğretmenlerimiz arasında Şiir Okuma Yarışması, öğrencilerimiz arasında da ortaokullarda Resim, liselerde Şiir Yazma Yarışmaları düzenliyoruz. Eğitim sisteminin temel unsuru hiç kuşkusuz öğretmenlerdir' dedi.

Bilecik’te ’Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası’ başladıEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da doktora saldırı

1 Samsun'da doktora saldırı

Kinleri deve, hafızaları fil gibi...

2 Kinleri deve, hafızaları fil gibi...

Bir yerden başlamalıyız

3 Bir yerden başlamalıyız

Samsun'da çalıştılar

4 Samsun'da çalıştılar

Samsunspor'un 11'i belli oldu

5 Samsunspor'un 11'i belli oldu

'Saklı cennet' görenleri hayran bırakıyor

6 'Saklı cennet' görenleri hayran bırakıyor

Taraftardan akın var

7 Taraftardan akın var

Öğretmenlik aşk ister

8 Öğretmenlik aşk ister

Rakip genç ve dinamik

9 Rakip genç ve dinamik

Kış hazırlığındaki PKK'ya Karadeniz'de büyük darbe

10 Kış hazırlığındaki PKK'ya Karadeniz'de büyük darbe


SIRADAKİ HABER