Instagram: Instagram'dan kullanıcılarına masaüstü kolaylığı

Instagram: Kullanıcı sayısı her geçen gün artan Instagram son zamanlarda yeni özellikleriyle adından söz ettirmeyi başarıyor.

Instagram'dan kullanıcılarına masaüstü kolaylığı

Yakın zamanda tanıtılan SuperZoom ve stop motion özelliğinin ardından şimdi bu fotoğraf paylaşım platformunu masaüstünden kullanmayı tercih edenlerin işini kolaylaştıracak bir gelişme yaşanıyor.

Son günlerde büyük ilgi gören yeni özellikler denildiğinde aklımıza hemen SuperZoom ve stop motion geliyor. Bu iki yeniliğin özellikle hikayeler bölümünü şenlendirmesi ve etkileşimi artırması bekleniyor. Fakat platformun kendini geliştirdiği alanlar hikayeler ile sınırlı kalmıyor.

Masaüstü kolaylığı


Hatırlayacağınız üzere ünlü sosyal medya platformu neredeyse bir sene önce “kaydedilenler” özelliğini duyurmuştu. Arşivlemeden farklı olarak bu özellik başka kullanıcıların beğendiğimiz içeriklerini aynı kategori altında biriktirmemize yardımcı oluyor. Önceden ekran görüntüsü olarak saklanan bu içerikler kaydedilenler ile hesabımızda bir arada bulunuyor. Kısaca sürede fazlasıyla beğenilen bu özellik sonunda Instagram’ın masaüstü versiyonuna geliyor.

Kullanıcılardan gelen yoğun talebe rağmen hala masaüstünden paylaşım yapmak mümkün değil. Buna rağmen Instagram’ın masaüstü yeteneklerinin sayısı giderek artıyor. Kaydedilenlerin görüntülenebilmesi de giderek uzayan listeye eklenmiş oldu. Umuyoruz bundan sonraki aşama bilgisayar üzerinden Instagram’da fotoğraf veya hikaye paylaşmakla ilgili olur. En azından pek çok insanın bunu beklediğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

 

 

 

 

 

KAYNAK:LOGEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'a üye kayıtları başladı

1 Samsunspor'a üye kayıtları başladı

Samsunspor'a destek çağrısı... Acar'a teşekkür

2 Samsunspor'a destek çağrısı... Acar'a teşekkür

Galip Öztürk'ten 3 puana prim

3 Galip Öztürk'ten 3 puana prim

Yazık bu devlete!..

4 Yazık bu devlete!..

Samsun-Ordu karayolunda feci kaza: 1 ölü

5 Samsun-Ordu karayolunda feci kaza: 1 ölü

Bütün biletleri aldılar

6 Bütün biletleri aldılar

Samsunspor için kurtuluş reçetesi

7 Samsunspor için kurtuluş reçetesi

Başkanlığa değil hizmete talibim

8 Başkanlığa değil hizmete talibim

İkisi de 11'de

9 İkisi de 11'de

Haydi maça

10 Haydi maça


SIRADAKİ HABER