Ordu haber: Derbi öncesi dostluk mesajları

Ordu haber: Bölgesel Amatör Lig 4. Grup'ta mücadele eden Ünye1957spor ile Fatsa Belediyespor 12 Kasım Pazar günü Ünye İlçe Stadında karşılaşacaklar. Karşılaşma öncesi iki takımın yöneticileri Fatsa'da buluşarak dostluk mesajları verdiler.

Derbi öncesi dostluk mesajları

Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Eroğlu ile Fatsa Belediyespor Kulübü Başkanı Ayhan Demir, Ünye Belediye Başkan Yardımcısı Erhan Eren ve Ünye1957spor Kulübü Başkanı Abdullah Sarı'yı misafir ettiler. Birbirlerine maç öncesi çiçek vererek 'iyi olanın kazanmasını' isteyen taraflar Pazar günü Ordu ilinin kazanacağını söylediler.
Sonucu ne olursa olsun Ordu'nun kazanacağını söyleyen Fatsa Belediyespor Kulübü Başkanı Ayhan Demir, 'İki takımada maç öncesi başarılar diliyorum. Dostluk kazanacak. Lider olarak yolumuza devam ediyoruz. Başarılı sonuçlara ligde imza attık. Bizler iki şehrin dost yöneticileriyiz. Misafirlerimizin nezaket ziyareti bizleri onurlandırmıştır' dedi.
Ünye1957spor Kulübü Başkanı Abdullah Sarı ise, 'Kendilerini sahamızda ağırlamaktan şeref duyacağız. Centilmence geçecek bir maç diliyorum. Fatsa Belediyespor ile Ünyespor yenilmeden yollarına devam eden iki takım. Sonuçta Pazar günü Ordu futbolu kazanacaktır' diye konuştu.
Ünye1957spor yöneticilerinden Fatsa Belediyespor Kulübüne çok önemli bir ziyaretin gerçekleştiğini belirten Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Eroğlu, 'İki komşu ilçenin aralarındaki tatlı rekabet yıllardır var. Bu rekabette Fatsa ile Ünye ilçelerimizin takımları Pazar günü karşılaşacak. Birlik ve beraberliğimizi burada pekiştirmek adına bugün burada yöneticilerimizle toplandık. Kazanan Ünye ile Fatsa olacaktır. Bizler kendileri ile dostuz ve bundan sonrada aynı şekilde devam edeceğiz. Hedefleri olan takımlarız ve iyi olanın kazanmasını istiyorum' diye konuştu.
Ünye Belediye Başkan Yardımcısı Erhan Eren ise, 'Ünye ile Fatsa kardeşliğini yıllardır sürdürüyor. Bizler sorumluluklarının farkında olan kişiler olarak Fatsa Belediyespor yöneticilerimizle bir araya gelerek dostluk mesajını vermek istedik. Taraftarlarımızda bu olaya böyle baksınlar. Kazanan sonuçta Ordu futbolu olacaktır. Ligin iki namaglup takımının Ordu ilinin takımlarını olması bizleri sevindiriyor. Biz şampiyon olmak için yola çıktık aynı şekilde Fatsa Belediyespor da öyle. Biz şampiyon olamazsak Fatsa olsun, onlar olamazsa biz olalım' şeklinde konuştu.

Derbi öncesi dostluk mesajlarıEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Bu yarayı bilerek verdi'

1 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Bu yarayı bilerek verdi'

Samsun'un o ilçesinde 'Hava Park' projesi

2 Samsun'un o ilçesinde 'Hava Park' projesi

Erdoğan'dan Ilıcalı'yı destekleyen açıklamalar

3 Erdoğan'dan Ilıcalı'yı destekleyen açıklamalar

Otomobilin çarptığı adam hayatını kaybetti

4 Otomobilin çarptığı adam hayatını kaybetti

Bitigen'i bitirdiler

5 Bitigen'i bitirdiler

Akıl vermek...

6 Akıl vermek...

Samsunspor revire döndü

7 Samsunspor revire döndü

BAL'da yarış kızıştı

8 BAL'da yarış kızıştı

Samsunspor rakiplerle sevindi

9 Samsunspor rakiplerle sevindi

Tesislerde zirve

10 Tesislerde zirve


SIRADAKİ HABER