Bursa haber: Veteran basketbolcular başarılarını Bozbey ile paylaştı

Bursa haber: Katıldığı karşılaşmalarda çok sayıda kupa kazanan Nilüfer Belediyesi Veteran Erkek Basketbol Takımı, başarılarını Başkan Mustafa Bozbey ile paylaştı.

Veteran basketbolcular başarılarını Bozbey ile paylaştı

Nilüfer Belediyesi Veteran Erkek Basketbol Takımı, Başkan Mustafa Bozbey'i Halk Evi'ndeki makamında ziyaret etti. Ziyarette, Nilüfer Amatör Spor Kulüpleri Derneği Başkanı ve Nilüfer Belediye Meclisi Üyesi Atakan Çorbacı da yer aldı. 2016 yılında Başkan Mustafa Bozbey'in desteğiyle kurulan takımın sporcuları, sezon boyunca elde edilen başarıları ziyarette gözler önüne serdi. 6. Uluslararası Bergama Veteran Turnuvası'nda ikinci, Kemer Uluslararası Masters Basketbol Cup'ta farklı kategorilerde birinci ve üçüncü, Uluslararası Marmaris Veteran Turnuvası'nda birinci olan Nilüfer Belediyesi Veteran Erkek Basketbol Takımı, kupalarını Başkan Bozbey ile paylaştı.
Takım Sorumlusu Hakan Akdoğan, verdiği desteklerden dolayı Başkan Bozbey'e teşekkür ederek, 'Maksadımız belirli yaş üstü kişileri ve gençleri spora teşvik etmek. Verdiğiniz destekler sonucu Bursa ve Nilüfer'i çeşitli turnuvalarda başarıyla temsil ediyoruz. Ciddiyetle çalışmalarımızı yürüterek, sezon boyunca 14 maçta 13 galibiyet aldık. Birçok turnuvada derece yaptık. Başarılarımız devam edecek. Turnuvaların aranılan takımı olduk ve gururla Nilüfer Belediyesi'ni temsil ediyoruz' dedi.
Başkan Bozbey de, takımın elde ettiği başarıların kendilerini sevindirdiğini söyledi. Bozbey, 'Sizler birçok insana ve takıma örnek oluyorsunuz. Gönüllü olarak kurulan bu oluşum kısa zamanda başarılar elde etti. Nilüfer ve Bursa adına sizleri tebrik ediyorum. Biz, sporun her branşına destek oluyoruz ve böyle başarılar görmek bizi mutlu ediyor. Sizlerin bu başarısı daha geniş kitlelere yayılmalı ki örnek olmalı' diye konuştu.

Veteran basketbolcular başarılarını Bozbey ile paylaştıEN ÇOK OKUNANLAR

İnşaatın asansör boşluğuna düşen işçi öldü

1 İnşaatın asansör boşluğuna düşen işçi öldü

14 yaşındaki lise öğrencisi av tüfeğiyle kendini vurdu

2 14 yaşındaki lise öğrencisi av tüfeğiyle kendini vurdu

Gebze TEM otoyolda zincirleme trafik kazası: 1 yaralı

3 Gebze TEM otoyolda zincirleme trafik kazası: 1 yaralı

Elazığ'da askeri aracın devrilmesi

4 Elazığ'da askeri aracın devrilmesi

Rudi Garcia: 'İlk golü biz atsaydık daha farklı olacağını düşünüyorum'

5 Rudi Garcia: 'İlk golü biz atsaydık daha farklı olacağını düşünüyorum'

Midyat'ta 45 bin 750 kaçak sigara ele geçirildi

6 Midyat'ta 45 bin 750 kaçak sigara ele geçirildi

Diyarbakır'da 700 polisle asayiş uygulaması

7 Diyarbakır'da 700 polisle asayiş uygulaması


SIRADAKİ HABER